​072-3945403

יצירת קשר
...טוען...

זיכיון לרשת בתי קפה

זיכיון לרשת בתי קפה

זיכיון לרשת בתי קפה הינו זיכיון אשר יכול לאפשר לכם להצליח בתור בעלים של בית קפה בצורה הרבה יותר טובה מאפשר אם תפתחו בית קפה קטן משלכם. רכישת זיכיון לרשת בתי קפה מאפשרת לכם להשתמש בשמה של רשת בתי הקפה, מה שמעניק ללקוחות רבים רצון להגיע דווקא אליכם ולא לבתי קפה אחרים באותו אזור.

בכדי לבחור מאיזה רשת בתי קפה כדאי לכם לרכוש זיכיון עליכם לבצע השוואה מדוקדקת ומקצועית בין מספר רשתות שונות, השוואה אשר תאפשר לכם לבחור בצורה טובה יותר את הרשת המתאימה לכם. בדקו את המוניטין של אותה רשת בתי קפה, את הביקוש לסניף של רשת זו באזור שלכם ועוד. כל פרט יכול להשפיע על הבחירה בצורה משמעותית מאוד.

בנוסף, עלות הרכישה של זיכיון לרשת בתי קפה איננה זולה ולכן בצעו השוואה בין המחירים אותם דורשת רשת אחת לבין המחירים אותם דורשת רשת אחרת. כמובן, ההשוואה היא לא רק על המחיר של הזיכיון עצמו אלא גם על העלויות הנלוות.

כתבות

  • יש לא מעט מקרי הצלחה בארץ בתחום הזכיינות. אך יש לדעת שלא כל הנוצץ זהב, כך שגם אם שני אנשים הולכים על אותה זכיינות של אותו בית עסק, אחד עשוי לצאת מרוצה ומרווח, בעוד השני ייצוא מופסד. במה הבדלים אלו תלויים? ובכן לרוב בשיעורי הבית ואף באופי הבחירות השונות, (כגון מיקום ותזמון), ואף לכלל הסעיפים השונים שהוכנסו בחוזה. על כן לפני שעושים עוד צעד בתחום, מומלץ לדעת מה מומלץ וממה יש להיזהר, על מה להתעקש ומה ניתן להחליק.
  • כאשר מדובר על זכיינות, יש להיות מודעים לכך שיש שני צדדים למטבע. מצד אחד יש את המזכה, ואילו מהצד השני יש את הזכיין. שני הצדדים עוברים מערכת לבטים לפני שהם בוחרים לעבוד ביחד, ולשני הצדדים יש מגוון אופציות לפני שהם מאשרים את הצד השני. כך שהזכיין מתלבט רבות אל איזו חברה לפנות, ואילו מהצד השני המזכה מתלבט למי להעניק את הזכות, כיוון שבחירה שגויה עשויה לפגום בהכנסות שאמורות לזרום מהזכיין, ואף לפגום בשמו הטוב של בית העסק.
  • כאשר מותג בוחר להרחיב את הרשת, הוא צריך לפנות משאבים וסכומי כסף עבור פתיחת הסניפים הנוספים. עם זאת כאשר הוא בוחר להרחיב את העסק ע"י הענקת זכיינות, הוא זוכה גם להתפרס, גם לקבל תשלום מהאחוזים, (לפי מה שנחתם בחוזה), וגם להעצים את שמו ולמשוך יותר לקוחות- וזאת כיוון שאנשים אוהבים מותגים, ולקוחות נוטים לשייך את כמות הסניפים לטיב המוצר.
  • כבר נאמר רבות על נפלאות הזכיינות, ועל הרווח הגדול שהוא עתיד לייצר בטווח הזמן הקצר. עם זאת יש לדעת שלא כל אחד יכול לצאת לדרך, כיוון שבמקרה זה על מנת לעשות כסף צריך כסף, צריך סכום לא מבוטל שיעמוד לרשות הזכיין, וזאת על מנת שיוכל לקנות את רשות הזכיינות, ולא רק זאת, אלא גם שיאפשר לו לשכור את המקום, לשלם לעובדים, לעשות שיפוצים במקום המיועד, לשלם ליועצים המשפטיים שמלווים את ההסכם המשפטי וכדומה.
  • מעצבת עסקי המזון המובילה בישראל. דקלה היא מעצבת פנים איכותית וחדשנית.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014