​072-3945403

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות למכירה

אתר פורטל הזכיינות של ישראל בתחום המזון מציע לכם אפשרות למצוא בקלות רבה מאוד מגוון רחב של עסקים יד 2 מתחום המזון אתר מחפשים זכיינים ומעניקים זכיינות למכירה עבור עסקים יד שניה. באתר אתם יכולים למצוא מגוון רחב של עסקים אשר הם מצליחים מאוד בתחום המזון כמו בתי קפה, מסעדות, פיצריות, גלידריות ועוד מגוון רחב מאוד של עסקי מזון אשר מהם תבחרו את העסק המתאים לכם ביותר בקלות רבה. בפורטל הזכיינות של ישראל אנו משתדלים להביא לך עסקים רבים ככל האפשר על מנת שהבחירה שלכם תהיה הרבה יותר פשוטה ותוכלו למצוא את העסק שעליו תמיד חלמתם בקלות רבה.

בחירת החברה המזכה בצורה טובה ונוחה

כאמור, בפורטל הזכיינות של ישראל בתחום המזון אתם יכולים למצוא מגוון רחב מאוד של עסקים אשר מהם תוכלו לבחור את העסק המתאים לכם ביותר. זכיינות רווחית ביותר, במיוחד כשאתם בוחרים בעסק המתאים לכם, בדקו האם לא קיים כבר סניף דומה באזור המגורים שלכם, בדקו את הרווחיות של המקום, בדקו את המקומות האפשריים בו תוכלו להקים אותו ובדקו את כל הפרמטרים על מנת שתהיו בטוחים כי מדובר בהשקעה הטובה ביותר עבורכם.

ייעוץ וליווי מקצועי לאורך כל הדרך

פורטל הזכיינות של ישראל לא רק מציע לכם עסקים בזכיינות אלא מציע לכם גם ליווי מקצועי לאורך כל הדרך על מנת שתרכשו את הזכיינות בצורה טובה ונכונה.

כתבות

  • יש לא מעט מקרי הצלחה בארץ בתחום הזכיינות. אך יש לדעת שלא כל הנוצץ זהב, כך שגם אם שני אנשים הולכים על אותה זכיינות של אותו בית עסק, אחד עשוי לצאת מרוצה ומרווח, בעוד השני ייצוא מופסד. במה הבדלים אלו תלויים? ובכן לרוב בשיעורי הבית ואף באופי הבחירות השונות, (כגון מיקום ותזמון), ואף לכלל הסעיפים השונים שהוכנסו בחוזה. על כן לפני שעושים עוד צעד בתחום, מומלץ לדעת מה מומלץ וממה יש להיזהר, על מה להתעקש ומה ניתן להחליק.
  • כאשר מדובר על זכיינות, יש להיות מודעים לכך שיש שני צדדים למטבע. מצד אחד יש את המזכה, ואילו מהצד השני יש את הזכיין. שני הצדדים עוברים מערכת לבטים לפני שהם בוחרים לעבוד ביחד, ולשני הצדדים יש מגוון אופציות לפני שהם מאשרים את הצד השני. כך שהזכיין מתלבט רבות אל איזו חברה לפנות, ואילו מהצד השני המזכה מתלבט למי להעניק את הזכות, כיוון שבחירה שגויה עשויה לפגום בהכנסות שאמורות לזרום מהזכיין, ואף לפגום בשמו הטוב של בית העסק.
  • כאשר מותג בוחר להרחיב את הרשת, הוא צריך לפנות משאבים וסכומי כסף עבור פתיחת הסניפים הנוספים. עם זאת כאשר הוא בוחר להרחיב את העסק ע"י הענקת זכיינות, הוא זוכה גם להתפרס, גם לקבל תשלום מהאחוזים, (לפי מה שנחתם בחוזה), וגם להעצים את שמו ולמשוך יותר לקוחות- וזאת כיוון שאנשים אוהבים מותגים, ולקוחות נוטים לשייך את כמות הסניפים לטיב המוצר.
  • כבר נאמר רבות על נפלאות הזכיינות, ועל הרווח הגדול שהוא עתיד לייצר בטווח הזמן הקצר. עם זאת יש לדעת שלא כל אחד יכול לצאת לדרך, כיוון שבמקרה זה על מנת לעשות כסף צריך כסף, צריך סכום לא מבוטל שיעמוד לרשות הזכיין, וזאת על מנת שיוכל לקנות את רשות הזכיינות, ולא רק זאת, אלא גם שיאפשר לו לשכור את המקום, לשלם לעובדים, לעשות שיפוצים במקום המיועד, לשלם ליועצים המשפטיים שמלווים את ההסכם המשפטי וכדומה.
  • מעצבת עסקי המזון המובילה בישראל. דקלה היא מעצבת פנים איכותית וחדשנית.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014