​072-3945403

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות סנדוויץ' בר

זכיינות סנדוויץ' בר הפכה להיות בשנים האחרונות לאחת מבין הזכיינויות המבוקשות ביותר. כיום נין לראות חלק גדול מאוד מהאוכלוסייה אשר פונה אך ורק אל חנויות סנדוויץ' בר שהוא מכיר ושמע עליהן ופחות לחנויות לא מוכרות אשר זה עתה פתחו את השערים שלהן. לכן, רכישה של זכיינות סנדוויץ' בר מאפשרת לזכיין ליהנות מלקוחות רבים אשר מגיעים בעקבות המוניטין של הרשת והשם אותו היא צברה בתחום.

כמובן, תהליך רכישת זכיינות סנדוויץ' בר איננו תהליך פשוט כלל וכלל. מלבד דרישות ההתאמה הרבות אשר הזכיין נדרש לעמוד בהן, הוא צריך לפתוח את הסניף בדיוק על פי הדרישות של הרשת ועל פי ההנחיות שלה, הוא מוכרח להשתמש בחומרי הגלם של הרשת ובשיטות העבודה שלה ולכן עליו לעבור תהליך של למידה ארוך לפני פתיחת הסניף.

יחד עם זאת, תהליך הלמידה הארוך משתלם בסופו של דבר שכן אותה זכיינות סנדוויץ' בר מעניקה לאדם הצלחה הרבה יותר מהירה והרבה יותר בטוחה מאשר בפתיחה של חנות אנונימית.

כתבות

  • יש לא מעט מקרי הצלחה בארץ בתחום הזכיינות. אך יש לדעת שלא כל הנוצץ זהב, כך שגם אם שני אנשים הולכים על אותה זכיינות של אותו בית עסק, אחד עשוי לצאת מרוצה ומרווח, בעוד השני ייצוא מופסד. במה הבדלים אלו תלויים? ובכן לרוב בשיעורי הבית ואף באופי הבחירות השונות, (כגון מיקום ותזמון), ואף לכלל הסעיפים השונים שהוכנסו בחוזה. על כן לפני שעושים עוד צעד בתחום, מומלץ לדעת מה מומלץ וממה יש להיזהר, על מה להתעקש ומה ניתן להחליק.
  • כאשר מדובר על זכיינות, יש להיות מודעים לכך שיש שני צדדים למטבע. מצד אחד יש את המזכה, ואילו מהצד השני יש את הזכיין. שני הצדדים עוברים מערכת לבטים לפני שהם בוחרים לעבוד ביחד, ולשני הצדדים יש מגוון אופציות לפני שהם מאשרים את הצד השני. כך שהזכיין מתלבט רבות אל איזו חברה לפנות, ואילו מהצד השני המזכה מתלבט למי להעניק את הזכות, כיוון שבחירה שגויה עשויה לפגום בהכנסות שאמורות לזרום מהזכיין, ואף לפגום בשמו הטוב של בית העסק.
  • כאשר מותג בוחר להרחיב את הרשת, הוא צריך לפנות משאבים וסכומי כסף עבור פתיחת הסניפים הנוספים. עם זאת כאשר הוא בוחר להרחיב את העסק ע"י הענקת זכיינות, הוא זוכה גם להתפרס, גם לקבל תשלום מהאחוזים, (לפי מה שנחתם בחוזה), וגם להעצים את שמו ולמשוך יותר לקוחות- וזאת כיוון שאנשים אוהבים מותגים, ולקוחות נוטים לשייך את כמות הסניפים לטיב המוצר.
  • כבר נאמר רבות על נפלאות הזכיינות, ועל הרווח הגדול שהוא עתיד לייצר בטווח הזמן הקצר. עם זאת יש לדעת שלא כל אחד יכול לצאת לדרך, כיוון שבמקרה זה על מנת לעשות כסף צריך כסף, צריך סכום לא מבוטל שיעמוד לרשות הזכיין, וזאת על מנת שיוכל לקנות את רשות הזכיינות, ולא רק זאת, אלא גם שיאפשר לו לשכור את המקום, לשלם לעובדים, לעשות שיפוצים במקום המיועד, לשלם ליועצים המשפטיים שמלווים את ההסכם המשפטי וכדומה.
  • מעצבת עסקי המזון המובילה בישראל. דקלה היא מעצבת פנים איכותית וחדשנית.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014