​072-3945403

יצירת קשר
...טוען...

נתיב יעוץ

אפשרויות מימון:

לרשותה של חברת "נתיב יעוץ" עומדות אופציות ואפשרויות שונות למתן פתרונות מימון ללקוחותיה. פתרונות מימון אלו מורכבים מגיוס מקורות אשראי מן המערכות הבנקאיות השונות, ממערכות חוץ בנקאיות ומקרנות.

 

אשרי בנקאי וחוץ בנקאי:

בד בבד עם עבודתה של חברת "נתיב יעוץ" מול הבנקים למען גיוס הלוואות ומסגרות אשראי למטרות עסקיות ללקוחותיה, מציעה החברה גם הלוואות חוץ בנקאיות מקרנות שונות שהוקמו אשר במסגרתן מוצעות הלוואות בערבותה של המדינה.

 

יעוץ עסקי ופיננסי:

חברת "נתיב יעוץ" מעניקה ללקוחותיה שירותים פיננסיים, כלכליים ועסקיים מקיפים וכוללים למען הרכבת ובניית תוכנית עסקית חדשה או את שיקומה של זו הקיימת.

 

בנקאים לשעבר:

על שורותיה של חברת "נתיב יעוץ" נמנים טובי הכלכלנים, כולם עובדי בנק לשעבר מומחים בפיתוח עסקי, ניהול תקציבים, פיננסיים ובעבודה מול הבנקים.

 

מערכות עבודה:

יועצי חברת "נתיב יעוץ" עובדים מול תוכנות מחשב ייעודיות וכלים מקצועיים רלוונטיים אחרים למען מתן מענה מספק ומוצלח לכלל לקוחות החברה.

שירותים פיננסיים:

השירותים הפיננסיים אותם מספקת חברת "נתיב יעוץ" הינם שיפור ייעול ומינוף העבודה מול הבנקים, ייצוג הלקוחות מול המערכת הבנקאית, פיצול הפעילות הבנקאית תוך הפחתת עלויות, ניהול תקציב, ניהול תזרים מזומנים, תמהיל בטחונות וגיוס אשרא ממקורות בנקאים כמו גם ממקורות חוץ בנקאיים למען פיזור סיכונים.

 

מקורות חוץ בנקאיים:

הלוואות עסקיות ואשראי ממסגרות חוץ בנקאיות מקורם בקרנות המספקות הלוואה למועמדים הנמצאים מתאימים לכך, בערבות המדינה.

 

סיבות להלוואה:

הלוואות אלו מיועדות לעסקים קטנים ובינוניים אשר עומדים בפני פיתוח יוזמות חדשות ועסק חדש, המרחיבים את העסק, או הזקוקים לסיוע פיננסי בהון חוזר.

 

מועמדים מתאימים:

המועמדים אשר ימצאו מתאימים לקבלת הלוואות אלו בערבות המדינה, יהיו אלו אשר וועדת האשראי תימצא הצדקה להמשך פעילותם הכלכלית ותראה לנכון את המשך התנהלותם העסקית.

 

כלכלה במיטבה:

חברת "נתיב יעוץ" מונה על שורותיה את טובי הכלכלנים בנקאים לשעבר המומחים בפרשנות המערכת הבנקאית למען מיצוי הפוטנציאל שהיא יכולה לספק ללקוחותיה, חברת "נתיב יעוץ" מספקת ללקוחותיה תכנית עסקית מניבה ויחד עם זאת בטוחה ואסטרטגיית פעולה מול מקורות האשראי הפוטנציאלים, בנקאיים וחוץ בנקאיים.

ליצירת קשר:

nativltd@inter.net.il

כתבות

  • יש לא מעט מקרי הצלחה בארץ בתחום הזכיינות. אך יש לדעת שלא כל הנוצץ זהב, כך שגם אם שני אנשים הולכים על אותה זכיינות של אותו בית עסק, אחד עשוי לצאת מרוצה ומרווח, בעוד השני ייצוא מופסד. במה הבדלים אלו תלויים? ובכן לרוב בשיעורי הבית ואף באופי הבחירות השונות, (כגון מיקום ותזמון), ואף לכלל הסעיפים השונים שהוכנסו בחוזה. על כן לפני שעושים עוד צעד בתחום, מומלץ לדעת מה מומלץ וממה יש להיזהר, על מה להתעקש ומה ניתן להחליק.
  • כאשר מדובר על זכיינות, יש להיות מודעים לכך שיש שני צדדים למטבע. מצד אחד יש את המזכה, ואילו מהצד השני יש את הזכיין. שני הצדדים עוברים מערכת לבטים לפני שהם בוחרים לעבוד ביחד, ולשני הצדדים יש מגוון אופציות לפני שהם מאשרים את הצד השני. כך שהזכיין מתלבט רבות אל איזו חברה לפנות, ואילו מהצד השני המזכה מתלבט למי להעניק את הזכות, כיוון שבחירה שגויה עשויה לפגום בהכנסות שאמורות לזרום מהזכיין, ואף לפגום בשמו הטוב של בית העסק.
  • כאשר מותג בוחר להרחיב את הרשת, הוא צריך לפנות משאבים וסכומי כסף עבור פתיחת הסניפים הנוספים. עם זאת כאשר הוא בוחר להרחיב את העסק ע"י הענקת זכיינות, הוא זוכה גם להתפרס, גם לקבל תשלום מהאחוזים, (לפי מה שנחתם בחוזה), וגם להעצים את שמו ולמשוך יותר לקוחות- וזאת כיוון שאנשים אוהבים מותגים, ולקוחות נוטים לשייך את כמות הסניפים לטיב המוצר.
  • כבר נאמר רבות על נפלאות הזכיינות, ועל הרווח הגדול שהוא עתיד לייצר בטווח הזמן הקצר. עם זאת יש לדעת שלא כל אחד יכול לצאת לדרך, כיוון שבמקרה זה על מנת לעשות כסף צריך כסף, צריך סכום לא מבוטל שיעמוד לרשות הזכיין, וזאת על מנת שיוכל לקנות את רשות הזכיינות, ולא רק זאת, אלא גם שיאפשר לו לשכור את המקום, לשלם לעובדים, לעשות שיפוצים במקום המיועד, לשלם ליועצים המשפטיים שמלווים את ההסכם המשפטי וכדומה.
  • מעצבת עסקי המזון המובילה בישראל. דקלה היא מעצבת פנים איכותית וחדשנית.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014