​072-3945403

יצירת קשר
...טוען...

אודות זכיינות מזון ישראל

זכיינות ישראל, הינה החברה הגדולה והמובילה הפועלת בתחום הזכיינות בישראל,במזגרת פעילותנו הענפה אנו פועלים לרכז את אחד התחומים החזקים והמובילים בתחום הזכיינות בישראל,תחום זכיינות המזון.

לצורך כך פיחתנו את אתר זכיינות המזון, אתר זכיינות המזון מרכז את פעילותן של החברות המזכות המובילות בתחומן בתחום המזון והמציעות עסקאות זכיינות ליזמים בתחום המזון.

אתר זכיינות המזון מאשר ליזמים בתחילת דרכם להתרשם ממגוון רחב של הזדמנויות עסקיות בזכיינות בתחום, מסעדנות, בתי קפה, מזון מהיר, גלידריות\יוגורטיות, מסעדות אסיאתיות  ועוד.

באתר תוכלו למצוא את פרטי העסקה של כל חברה מזכה ולהיעזר באנשי המקצוע המובילים ובעלי ניסיון בתחום זכיינות המזון.

בנוסף צוות המשווקים הבכירים של זכיינות ישראל ממתין לכם להוביל אתכם בדרך הנכונה והמקצועית להגשת חלומכם להקים עסק של זכיינות בתחום המזון בישראל! 

כתבות

  • יש לא מעט מקרי הצלחה בארץ בתחום הזכיינות. אך יש לדעת שלא כל הנוצץ זהב, כך שגם אם שני אנשים הולכים על אותה זכיינות של אותו בית עסק, אחד עשוי לצאת מרוצה ומרווח, בעוד השני ייצוא מופסד. במה הבדלים אלו תלויים? ובכן לרוב בשיעורי הבית ואף באופי הבחירות השונות, (כגון מיקום ותזמון), ואף לכלל הסעיפים השונים שהוכנסו בחוזה. על כן לפני שעושים עוד צעד בתחום, מומלץ לדעת מה מומלץ וממה יש להיזהר, על מה להתעקש ומה ניתן להחליק.
  • כאשר מדובר על זכיינות, יש להיות מודעים לכך שיש שני צדדים למטבע. מצד אחד יש את המזכה, ואילו מהצד השני יש את הזכיין. שני הצדדים עוברים מערכת לבטים לפני שהם בוחרים לעבוד ביחד, ולשני הצדדים יש מגוון אופציות לפני שהם מאשרים את הצד השני. כך שהזכיין מתלבט רבות אל איזו חברה לפנות, ואילו מהצד השני המזכה מתלבט למי להעניק את הזכות, כיוון שבחירה שגויה עשויה לפגום בהכנסות שאמורות לזרום מהזכיין, ואף לפגום בשמו הטוב של בית העסק.
  • כאשר מותג בוחר להרחיב את הרשת, הוא צריך לפנות משאבים וסכומי כסף עבור פתיחת הסניפים הנוספים. עם זאת כאשר הוא בוחר להרחיב את העסק ע"י הענקת זכיינות, הוא זוכה גם להתפרס, גם לקבל תשלום מהאחוזים, (לפי מה שנחתם בחוזה), וגם להעצים את שמו ולמשוך יותר לקוחות- וזאת כיוון שאנשים אוהבים מותגים, ולקוחות נוטים לשייך את כמות הסניפים לטיב המוצר.
  • כבר נאמר רבות על נפלאות הזכיינות, ועל הרווח הגדול שהוא עתיד לייצר בטווח הזמן הקצר. עם זאת יש לדעת שלא כל אחד יכול לצאת לדרך, כיוון שבמקרה זה על מנת לעשות כסף צריך כסף, צריך סכום לא מבוטל שיעמוד לרשות הזכיין, וזאת על מנת שיוכל לקנות את רשות הזכיינות, ולא רק זאת, אלא גם שיאפשר לו לשכור את המקום, לשלם לעובדים, לעשות שיפוצים במקום המיועד, לשלם ליועצים המשפטיים שמלווים את ההסכם המשפטי וכדומה.
  • מעצבת עסקי המזון המובילה בישראל. דקלה היא מעצבת פנים איכותית וחדשנית.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014