​072-3945403

בורקס בכר העגלה

בורקס בכר העגלה

רשת "בורקס בכר העגלה" הינה רשת ידועה במיוחד אשר מייצרת בורקס תורכי אותנטי, בורקס אשר מיוצר על ידי מתכון משפחתי אורגינלי אשר עובר במשפחה  כבר מעל 65 שנה.

הכול התחיל מהסבא של המשפחה אשר בנה עגלה שעמדה ברחוב הראשי של חיפה  והניחוחות של הבורקס והטעם המיוחד משכו קהל רב. כיום, הריחות הללו הפכו לריחות ידועים בכל הארץ וכיום כל אחד שעובר בחיפה חייב לעבור "בעגלה" על מנת לטעום את הבורקס המיוחד שמותיר טעם של עוד.

 בעגלה ניתן למצוא מגוון רחב של בורקסים כמו גבינה, תרד, תפו"א, גבינה עם זיתים, חצילים, פטריות ועוד.

הרשת מונה כיום כ 10 סניפים מחדרה צפונה ושואפת להתרחב עוד.

מעוניינים בתהליך זכיינות ? צרו קשר עכשיו 03-5774983

תנאי הזכיינות בורקס בכר העגלה -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
תפעולית קניונים / רחובות ראשיים / מרכזי קניות
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
50,000 ש"ח קניה ללא הגבלה
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
50,000 ש"ח 3 חודשי שכ"ד ודמי ניהול    

כתבות

  • יש לא מעט מקרי הצלחה בארץ בתחום הזכיינות. אך יש לדעת שלא כל הנוצץ זהב, כך שגם אם שני אנשים הולכים על אותה זכיינות של אותו בית עסק, אחד עשוי לצאת מרוצה ומרווח, בעוד השני ייצוא מופסד. במה הבדלים אלו תלויים? ובכן לרוב בשיעורי הבית ואף באופי הבחירות השונות, (כגון מיקום ותזמון), ואף לכלל הסעיפים השונים שהוכנסו בחוזה. על כן לפני שעושים עוד צעד בתחום, מומלץ לדעת מה מומלץ וממה יש להיזהר, על מה להתעקש ומה ניתן להחליק.
  • כאשר מדובר על זכיינות, יש להיות מודעים לכך שיש שני צדדים למטבע. מצד אחד יש את המזכה, ואילו מהצד השני יש את הזכיין. שני הצדדים עוברים מערכת לבטים לפני שהם בוחרים לעבוד ביחד, ולשני הצדדים יש מגוון אופציות לפני שהם מאשרים את הצד השני. כך שהזכיין מתלבט רבות אל איזו חברה לפנות, ואילו מהצד השני המזכה מתלבט למי להעניק את הזכות, כיוון שבחירה שגויה עשויה לפגום בהכנסות שאמורות לזרום מהזכיין, ואף לפגום בשמו הטוב של בית העסק.
  • כאשר מותג בוחר להרחיב את הרשת, הוא צריך לפנות משאבים וסכומי כסף עבור פתיחת הסניפים הנוספים. עם זאת כאשר הוא בוחר להרחיב את העסק ע"י הענקת זכיינות, הוא זוכה גם להתפרס, גם לקבל תשלום מהאחוזים, (לפי מה שנחתם בחוזה), וגם להעצים את שמו ולמשוך יותר לקוחות- וזאת כיוון שאנשים אוהבים מותגים, ולקוחות נוטים לשייך את כמות הסניפים לטיב המוצר.
  • כבר נאמר רבות על נפלאות הזכיינות, ועל הרווח הגדול שהוא עתיד לייצר בטווח הזמן הקצר. עם זאת יש לדעת שלא כל אחד יכול לצאת לדרך, כיוון שבמקרה זה על מנת לעשות כסף צריך כסף, צריך סכום לא מבוטל שיעמוד לרשות הזכיין, וזאת על מנת שיוכל לקנות את רשות הזכיינות, ולא רק זאת, אלא גם שיאפשר לו לשכור את המקום, לשלם לעובדים, לעשות שיפוצים במקום המיועד, לשלם ליועצים המשפטיים שמלווים את ההסכם המשפטי וכדומה.
  • מעצבת עסקי המזון המובילה בישראל. דקלה היא מעצבת פנים איכותית וחדשנית.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014