​072-3945403

ביכורים

ביכורים

תמיד חלמתם להיות בעלי עסק עצמאי מצליח? להקים חנות אשר תשרת לקוחות רבים ותהפוך בתוך זמן קצר לבעלת מוניטין באזור בו אתם מתגוררים? אם כן, עכשיו זה הזמן שלכם להגשים את החלום!

רשת "ביכורים" הינה רשת מקצועית לשיווק פירות וירקות אשר מציעה לכם מודל עסקי מוצלח ואיכותי ומאפשרת לכם להקים עסק משלכם בתחום בצורה הרבה יותר בטוחה. מעבר לממכר הפירות והירקות הרשת מאפשרת לכם אופציות להרחבה של העסק ולהענקת שירותים נוספים ללקוחות שלכם כמו אוכל אורגני, פירות חתוכים, עמדת מיצים טבעיים סחוטים ועוד בהתאם לביקוש האוכלוסייה באזור בו אתם חושבים להקים את העסק.

ליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך

חברת "ביכורים" הוקמה ומנוהלת על ידי מנכ"ל בעל ניסיון של 22 שנה בתחום, אדם מקצועי אשר הקים את החברה ופיתח אותה לממדים בהם היא נמצאת כיום ומאפשר לכם ללמוד מהניסיון שלו ועל סמך מה שהוא למד להקים את העסק החדש שלכם בצורה הטובה ביותר.

אם עד עכשיו חששתם להקים עסק עצמאי בשל הסיכונים הכרוכים בכך, ובשל ההשקעה הכספית הגבוהה, היום אתם כבר יכולים לעשות זאת בצורה הרבה יותר טובה והיום אתם יכולים להקים את העסק עליו אתם חולמים בהשקעה לא גבוהה מאוד ותוך צמצום הסיכונים באופן משמעותי, בעזרת צוות של מומחים ואנשי מקצוע מהטובים ביותר בתחום.

תנאי הזכיינות ביכורים -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
מלא בין 100 ל 200 מ"מ גוש דן
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
   

כתבות

  • יש לא מעט מקרי הצלחה בארץ בתחום הזכיינות. אך יש לדעת שלא כל הנוצץ זהב, כך שגם אם שני אנשים הולכים על אותה זכיינות של אותו בית עסק, אחד עשוי לצאת מרוצה ומרווח, בעוד השני ייצוא מופסד. במה הבדלים אלו תלויים? ובכן לרוב בשיעורי הבית ואף באופי הבחירות השונות, (כגון מיקום ותזמון), ואף לכלל הסעיפים השונים שהוכנסו בחוזה. על כן לפני שעושים עוד צעד בתחום, מומלץ לדעת מה מומלץ וממה יש להיזהר, על מה להתעקש ומה ניתן להחליק.
  • כאשר מדובר על זכיינות, יש להיות מודעים לכך שיש שני צדדים למטבע. מצד אחד יש את המזכה, ואילו מהצד השני יש את הזכיין. שני הצדדים עוברים מערכת לבטים לפני שהם בוחרים לעבוד ביחד, ולשני הצדדים יש מגוון אופציות לפני שהם מאשרים את הצד השני. כך שהזכיין מתלבט רבות אל איזו חברה לפנות, ואילו מהצד השני המזכה מתלבט למי להעניק את הזכות, כיוון שבחירה שגויה עשויה לפגום בהכנסות שאמורות לזרום מהזכיין, ואף לפגום בשמו הטוב של בית העסק.
  • כאשר מותג בוחר להרחיב את הרשת, הוא צריך לפנות משאבים וסכומי כסף עבור פתיחת הסניפים הנוספים. עם זאת כאשר הוא בוחר להרחיב את העסק ע"י הענקת זכיינות, הוא זוכה גם להתפרס, גם לקבל תשלום מהאחוזים, (לפי מה שנחתם בחוזה), וגם להעצים את שמו ולמשוך יותר לקוחות- וזאת כיוון שאנשים אוהבים מותגים, ולקוחות נוטים לשייך את כמות הסניפים לטיב המוצר.
  • כבר נאמר רבות על נפלאות הזכיינות, ועל הרווח הגדול שהוא עתיד לייצר בטווח הזמן הקצר. עם זאת יש לדעת שלא כל אחד יכול לצאת לדרך, כיוון שבמקרה זה על מנת לעשות כסף צריך כסף, צריך סכום לא מבוטל שיעמוד לרשות הזכיין, וזאת על מנת שיוכל לקנות את רשות הזכיינות, ולא רק זאת, אלא גם שיאפשר לו לשכור את המקום, לשלם לעובדים, לעשות שיפוצים במקום המיועד, לשלם ליועצים המשפטיים שמלווים את ההסכם המשפטי וכדומה.
  • מעצבת עסקי המזון המובילה בישראל. דקלה היא מעצבת פנים איכותית וחדשנית.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014