​072-3945403

בר סלטים

בר סלטים

רשת לא מיוצגת!

זכיינות ישראל לא מייצגת את רשת בר סלטים בזכיינות לסניפים חדשים.

אם אתם מעוניינים בזכיינות  משתלמת וכדאית באזור שלכם, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מגוון הצעות מיוחדות בהתאמה אישית עבורכם!

מסעדת בר סלטים הממוקמת בלונדון מיניסטור ברחוב אבן גבירול בתל אביב היא מסעדה המציעה לכם חוויית בריאות יוצאת דופן עם מגוון רחב של סלטים צבעוניים, טריים ומבושלים, עם ריחות משכרים ובמבחר טעמים. את הסלטים במסעדה אנו מכינים כל יום מחדש, ומגישים טרי טרי על בר הסלטים. את הסלט שלכם תוכלו לבנות בהרכבה עצמית על פי טעמכם.

לצד הסלטים, אנו מגישים תפריט שלם של מנות בריאות המותאמות גם לקהל הצמחוני והטבעוני. מסעדת בר סלטים מאמינים שאפשר ליהנות ממזון בריאות מזין ובריא, ולצד זאת גם טעים ומענג בדיוק כמו כל מנות הגורמה הפופולאריות, ובהתאם לכך בנינו קונספט חדש שמציג את היכולת של כל אחד לאמץ לעצמו תזונה בריאה כל יום, כל היום מבלי לוותר כהוא זה על תענוג האוכל.

בבר הסלטים במסעדה תוכלו ליהנות מסלטים חיים, קצוצים כל יום מחדש, לצד סלטים מבושלים שהוכנו על בסיס מתכונים ייחודיים שנבנו על ידי שף המסעדה. כל חומרי הגלם במסעדה נקנים כל יום מחדש בשווי האוכל הטובים ביותר של תל אביב, ומציעים לכם רמת טריות חסרת פשרות.

מסעדת בר סלטים משרתת מגוון רחב של אוכלוסייה, החל מצמחוניים וטבעוניים המגיעים למסעדה מקצות העיר במיוחד כדי ליהנות מחוויית אוכל מדהימה המתאימה לאורח החיים שלהם, וכלה בחיילים ועובדים המגיעים למסעדה בהפסקת הצהריים כדי להתמלא באנרגיה, ולהישאר חיוניים עד סוף יום העבודה.

המסעדה מציעה לכם שילוב יוצא דופן של אווירה, טעמים, צבעים וריחות ותפיסה חדשה לגבי עולם מזון הבריאות. אנו מזמינים אתכם לחוות את התפריט הייחודי שלנו, ליהנות מסלטים שטרם הכרתם, ולשבוע ממבחר מנות האוכל שאנו מגישים בתפריטי הבוקר, הצהריים והערב שלנו.

מסעדת בר סלטים ממוקמת בלונדון מיניסטור ברחוב אבן גבירול 30, קרוב לכל תל אביבי ולכל מי שמגיע לתל אביב ליום של עבודה או של כיף. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל שאלה, נושא או עניין, בטלפון 054-980-6222, ובעיקר מוזמנים להגיע, להתרשם ממגוון המנות שאנו מציעים, וליהנות מחוויית מזון בריאות, אווירה ואנשים יפים שטרם הכרתם.

תנאי הזכיינות בר סלטים -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
   

כתבות

  • יש לא מעט מקרי הצלחה בארץ בתחום הזכיינות. אך יש לדעת שלא כל הנוצץ זהב, כך שגם אם שני אנשים הולכים על אותה זכיינות של אותו בית עסק, אחד עשוי לצאת מרוצה ומרווח, בעוד השני ייצוא מופסד. במה הבדלים אלו תלויים? ובכן לרוב בשיעורי הבית ואף באופי הבחירות השונות, (כגון מיקום ותזמון), ואף לכלל הסעיפים השונים שהוכנסו בחוזה. על כן לפני שעושים עוד צעד בתחום, מומלץ לדעת מה מומלץ וממה יש להיזהר, על מה להתעקש ומה ניתן להחליק.
  • כאשר מדובר על זכיינות, יש להיות מודעים לכך שיש שני צדדים למטבע. מצד אחד יש את המזכה, ואילו מהצד השני יש את הזכיין. שני הצדדים עוברים מערכת לבטים לפני שהם בוחרים לעבוד ביחד, ולשני הצדדים יש מגוון אופציות לפני שהם מאשרים את הצד השני. כך שהזכיין מתלבט רבות אל איזו חברה לפנות, ואילו מהצד השני המזכה מתלבט למי להעניק את הזכות, כיוון שבחירה שגויה עשויה לפגום בהכנסות שאמורות לזרום מהזכיין, ואף לפגום בשמו הטוב של בית העסק.
  • כאשר מותג בוחר להרחיב את הרשת, הוא צריך לפנות משאבים וסכומי כסף עבור פתיחת הסניפים הנוספים. עם זאת כאשר הוא בוחר להרחיב את העסק ע"י הענקת זכיינות, הוא זוכה גם להתפרס, גם לקבל תשלום מהאחוזים, (לפי מה שנחתם בחוזה), וגם להעצים את שמו ולמשוך יותר לקוחות- וזאת כיוון שאנשים אוהבים מותגים, ולקוחות נוטים לשייך את כמות הסניפים לטיב המוצר.
  • כבר נאמר רבות על נפלאות הזכיינות, ועל הרווח הגדול שהוא עתיד לייצר בטווח הזמן הקצר. עם זאת יש לדעת שלא כל אחד יכול לצאת לדרך, כיוון שבמקרה זה על מנת לעשות כסף צריך כסף, צריך סכום לא מבוטל שיעמוד לרשות הזכיין, וזאת על מנת שיוכל לקנות את רשות הזכיינות, ולא רק זאת, אלא גם שיאפשר לו לשכור את המקום, לשלם לעובדים, לעשות שיפוצים במקום המיועד, לשלם ליועצים המשפטיים שמלווים את ההסכם המשפטי וכדומה.
  • מעצבת עסקי המזון המובילה בישראל. דקלה היא מעצבת פנים איכותית וחדשנית.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014