​072-3945403

גרעיני ויטורי

גרעיני ויטורי

רשת גרעיני ויטורי מוציאה ממפעל הבית הממוקם ביבנה מגוון רחב של פיצוחים ופירות יבשים מידי יום. בחנויות הרשת ניתן למצוא פיצוחיים טריים וטעימים אשר נקלו בשיטות ייחודיות בכדי ליצור טעם משובח ואותנטי, לצד מגוון רחב של תערובות ותיבולים מיוחדים אשר הופכים את הפיצוחים והפירות היבשים השונים להרבה יותר טעימים.

בנוסף, ברשת מקפידים לשמור על רמת מחירים הוגנת ומציעים מחירים משתלמים ונוחים לכל כיס כך שכולם יכולים ליהנות ממוצרי החברה ולבצע רכישות שונות ללא כל בעיה.

זכיינות לחנות פיצוחים משלכם

אם אתם רוצים להקים חנות פיצוחים משלכם באזור בו אתם מתגוררים, ואם אתם רוצים להיות בטוחים כי לחנות שאתם מקימים יש סיכויי הצלחה גבוהים ותוכלו להוביל אותה לפופולאריות וביקוש רב באזור שלכם, זכיינות לרשת גרעיני ויטורי היא התשובה.

חייגו עכשיו אל קבוצת זכיינות ישראל או השאירו פרטים באתר ונשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם ייעוץ מקיף ומקצועי וליווי אישי לאורך כל הדרך, עד לחתימה על הסכם הזיכיון שלכם!

תנאי הזכיינות גרעיני ויטורי -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
מלאה 100 מ"ר 3% מרכזים מסחריים / רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
1% 150,000 ש"ח 80,000 ש"ח אין
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
50,000 ש"ח 3 חודשי שכ״ד ודמי ניהול 45%    

כתבות

  • יש לא מעט מקרי הצלחה בארץ בתחום הזכיינות. אך יש לדעת שלא כל הנוצץ זהב, כך שגם אם שני אנשים הולכים על אותה זכיינות של אותו בית עסק, אחד עשוי לצאת מרוצה ומרווח, בעוד השני ייצוא מופסד. במה הבדלים אלו תלויים? ובכן לרוב בשיעורי הבית ואף באופי הבחירות השונות, (כגון מיקום ותזמון), ואף לכלל הסעיפים השונים שהוכנסו בחוזה. על כן לפני שעושים עוד צעד בתחום, מומלץ לדעת מה מומלץ וממה יש להיזהר, על מה להתעקש ומה ניתן להחליק.
  • כאשר מדובר על זכיינות, יש להיות מודעים לכך שיש שני צדדים למטבע. מצד אחד יש את המזכה, ואילו מהצד השני יש את הזכיין. שני הצדדים עוברים מערכת לבטים לפני שהם בוחרים לעבוד ביחד, ולשני הצדדים יש מגוון אופציות לפני שהם מאשרים את הצד השני. כך שהזכיין מתלבט רבות אל איזו חברה לפנות, ואילו מהצד השני המזכה מתלבט למי להעניק את הזכות, כיוון שבחירה שגויה עשויה לפגום בהכנסות שאמורות לזרום מהזכיין, ואף לפגום בשמו הטוב של בית העסק.
  • כאשר מותג בוחר להרחיב את הרשת, הוא צריך לפנות משאבים וסכומי כסף עבור פתיחת הסניפים הנוספים. עם זאת כאשר הוא בוחר להרחיב את העסק ע"י הענקת זכיינות, הוא זוכה גם להתפרס, גם לקבל תשלום מהאחוזים, (לפי מה שנחתם בחוזה), וגם להעצים את שמו ולמשוך יותר לקוחות- וזאת כיוון שאנשים אוהבים מותגים, ולקוחות נוטים לשייך את כמות הסניפים לטיב המוצר.
  • כבר נאמר רבות על נפלאות הזכיינות, ועל הרווח הגדול שהוא עתיד לייצר בטווח הזמן הקצר. עם זאת יש לדעת שלא כל אחד יכול לצאת לדרך, כיוון שבמקרה זה על מנת לעשות כסף צריך כסף, צריך סכום לא מבוטל שיעמוד לרשות הזכיין, וזאת על מנת שיוכל לקנות את רשות הזכיינות, ולא רק זאת, אלא גם שיאפשר לו לשכור את המקום, לשלם לעובדים, לעשות שיפוצים במקום המיועד, לשלם ליועצים המשפטיים שמלווים את ההסכם המשפטי וכדומה.
  • מעצבת עסקי המזון המובילה בישראל. דקלה היא מעצבת פנים איכותית וחדשנית.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014