​072-3945403

וולפנייטס

וולפנייטס

רוצים לרכוש זכיינות ולהקים עסק מצליח בתחום המזון? אם כן, רשת וולפנייטס מציעה לכם הזדמנות שלא כדאי לכם לוותר עליה. זכיינות לרשת וולפנייטס תאפשר לכם להקים באזור המגורים שלכם עסק בקונספט חדשני וייחודי שעוד אין כמותו באזור, וכך, עסק אשר ימשוך לקוחות רבים ויהפוך למצליח בתוך זמן קצר.

בנוסף, צוות המנהלים של וולפנייטס, אשר לו ניסיון רב בהקמת עסקים מצליחים בתחום המזון, יעניק לכם ייעוץ מקצועי, ליווי והדרכה מלאה כל הזמן – מהרגע שבו תרכשו את הזכיינות, דרך ההקמה של העסק ועד הניהול שלו בפועל בצורה הטובה ביותר ובצורה שתאפשר לכם להביא את העסק להצלחה עליה אתם חולמים.

קצת על רשת וולפנייטס

רשת וולפנייטס למעשה משלבת בין שני עולמות שנראים שונים לחלוטין – מטבח גורמה ומזון מהיר. הרשת מתמחה בהכנה של מזון מהיר, כמו המבורגר, אך באיכות גורמה, תוך שימוש במוצרים טריים ומובחרים ובתהליך הכנה סטרילי ומיוחד אשר מבטיח מנות באיכות הגבוהה ביותר, והרבה יותר בריאות מכל מסעדת מזון מהיר שתמצאו.

הקונספט של הרשת, אשר מאפשר ללקוחות ליהנות מהמנות המהירות שהם אוהבים במיוחד, מבלי להתפשר על מזון שמנוני וחומרי גלם בלתי ידועים, הפך את וולפנייטס לשם דבר בכל אזור בו יש סניף של הרשת, ויכול להפןך גם את הסניף שלכם למבוקש מאוד באזור בו תקימו אותו, ובתוך זמן קצר במיוחד.

השאירו פרטים בטופס יצירת הקשר באתר ונציג מקצועי יחזור אליכם לגבי זכיינות וולפנייטס בהקדם!

תנאי הזכיינות וולפנייטס -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
   

כתבות

  • יש לא מעט מקרי הצלחה בארץ בתחום הזכיינות. אך יש לדעת שלא כל הנוצץ זהב, כך שגם אם שני אנשים הולכים על אותה זכיינות של אותו בית עסק, אחד עשוי לצאת מרוצה ומרווח, בעוד השני ייצוא מופסד. במה הבדלים אלו תלויים? ובכן לרוב בשיעורי הבית ואף באופי הבחירות השונות, (כגון מיקום ותזמון), ואף לכלל הסעיפים השונים שהוכנסו בחוזה. על כן לפני שעושים עוד צעד בתחום, מומלץ לדעת מה מומלץ וממה יש להיזהר, על מה להתעקש ומה ניתן להחליק.
  • כאשר מדובר על זכיינות, יש להיות מודעים לכך שיש שני צדדים למטבע. מצד אחד יש את המזכה, ואילו מהצד השני יש את הזכיין. שני הצדדים עוברים מערכת לבטים לפני שהם בוחרים לעבוד ביחד, ולשני הצדדים יש מגוון אופציות לפני שהם מאשרים את הצד השני. כך שהזכיין מתלבט רבות אל איזו חברה לפנות, ואילו מהצד השני המזכה מתלבט למי להעניק את הזכות, כיוון שבחירה שגויה עשויה לפגום בהכנסות שאמורות לזרום מהזכיין, ואף לפגום בשמו הטוב של בית העסק.
  • כאשר מותג בוחר להרחיב את הרשת, הוא צריך לפנות משאבים וסכומי כסף עבור פתיחת הסניפים הנוספים. עם זאת כאשר הוא בוחר להרחיב את העסק ע"י הענקת זכיינות, הוא זוכה גם להתפרס, גם לקבל תשלום מהאחוזים, (לפי מה שנחתם בחוזה), וגם להעצים את שמו ולמשוך יותר לקוחות- וזאת כיוון שאנשים אוהבים מותגים, ולקוחות נוטים לשייך את כמות הסניפים לטיב המוצר.
  • כבר נאמר רבות על נפלאות הזכיינות, ועל הרווח הגדול שהוא עתיד לייצר בטווח הזמן הקצר. עם זאת יש לדעת שלא כל אחד יכול לצאת לדרך, כיוון שבמקרה זה על מנת לעשות כסף צריך כסף, צריך סכום לא מבוטל שיעמוד לרשות הזכיין, וזאת על מנת שיוכל לקנות את רשות הזכיינות, ולא רק זאת, אלא גם שיאפשר לו לשכור את המקום, לשלם לעובדים, לעשות שיפוצים במקום המיועד, לשלם ליועצים המשפטיים שמלווים את ההסכם המשפטי וכדומה.
  • מעצבת עסקי המזון המובילה בישראל. דקלה היא מעצבת פנים איכותית וחדשנית.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014