​072-3945403

סי אספרסו - si espresso
רשת בתי קפה מקבוצת חברת הדלק דור אלון ו- ג.ג אינטרייד.
יצירת קשר
...טוען...

אודות

רשת סי אספרסו הינה רשת בתי קפה שבנויה על שירות עצמי כך שהלקוח זוכה לשירות מהיר מבלי להתעכב לצד תפריט ומבלי להיות תלוי במלצרית שטרם התפנתה. הקונספט הוא פשוט ומוצלח ועד כה הוכיח את עצמו פעם אחר פעם- כל אחד פשוט מוזמן לגשת לקחת מה שמוצא לנכון, ומכאן פשוט להחליט האם לשבת ולאכול או להמשיך לדרכו ללא עיכובים מיותרים.

לחבור להצלחה

רשת סי אספרסו יודעת להציע גם וגם, כלומר גם את האופציה לשבת ולהתרווח מול מנה מזינה ובריאה וגם את האופציה לעצור בצד הדרך, לרכוש ולהמשיך בדרך. מכאן שמדובר בקונספט פשוט אך מנצח וכעדות לכך ניתן להביט על נתוני ההצלחה של מגוון הסניפים השונים. על כן טוב לדעת שכיום ניתן לחבור להצלחה ופשוט להיות זכיינים נוספים של הרשת. כך ניתן ליהנות מלנהל עסק עצמאי שמלווה באופן צמוד, כך שכל שנותר זה למלא אחר שיטת העבודה שכבר נבנתה והוכתרה כהצלחה. 

ניצול הזדמנויות

כיום קיימים כמה סניפים של אך היד עוד נטויה ועל כן ניתן לנצל את ההזדמנות ולחבור למשחק של הליגה העליונה. אם גם אתה מבקש להגשים חלום, להיות זכיין רגוע ולהסתמך על ניסיונם של אחרים, נראה שזוהי ההזדמנות שלך. כל החוכמה זה למקם נכן את הסניפים, היכן שאנשים נמצאים בתנועה אך בדיוק עצרו לתדלק או על מנת לרכוש כוס קפה. יש להבין מתי אנשים מבקשים לשבת בנחת ולהתפנק מהאווירה ומתי אנשים פשוט מבקשים לקבל את רצונם וכמה שיותר מהר לשוב לדרכם- במיוחד כאשר מדובר על הלקוח הישראלי המצוי שאינו אוהב עיכובם מיותרים.

הצלחה

ברשת סי אספרסו ניתן למצוא מוצרי מזון טריים ארוזים ומוכנים להילקח לבין מגוון מנות בריאות מזינות. בין היתר ניתן ליהנות ממגוון סלטים, מאפים, כריכים וכדומה. עוד במקום אינטרנט חינם, אווירה קלילה וכמובן קפה מצוין מבית סגפרדו. לאורך השנים הרשת מצליחה להקנות ללקוח חווית שירות מזמינה ונוחה, כאשר הרשת הכללית, (רשת סי), מפעילה כעשרות סניפים בכול רחבי הארץ וגם תורמת בחזרה לקהילה.

תנאי זכיינות

סוג זכיינות גודל חנות נדרש מיקום עלות הקמה משוערת תקופת זיכיון
מלאה 60-150 מ"ר on the way, לא מרכזי ערים, תחנות דלק (אנחנו בבעלות דור אלון) 8000-12000 ₪ למטר תלוי בנכס. 5+5
גודל חנות נדרש עלות הקמה משוערת דמי זיכיון תמלוגים ערבות קניון
60-150 מ"ר 8000-12000 ₪ למטר תלוי בנכס. 150 אלף ש"ח 5% 3 חודשי שכ״ד ודמי ניהול
מיקום דמי זיכיון פרסום
on the way, לא מרכזי ערים, תחנות דלק (אנחנו בבעלות דור אלון) 150 אלף ש"ח 1%

כתבות

  • יש לא מעט מקרי הצלחה בארץ בתחום הזכיינות. אך יש לדעת שלא כל הנוצץ זהב, כך שגם אם שני אנשים הולכים על אותה זכיינות של אותו בית עסק, אחד עשוי לצאת מרוצה ומרווח, בעוד השני ייצוא מופסד. במה הבדלים אלו תלויים? ובכן לרוב בשיעורי הבית ואף באופי הבחירות השונות, (כגון מיקום ותזמון), ואף לכלל הסעיפים השונים שהוכנסו בחוזה. על כן לפני שעושים עוד צעד בתחום, מומלץ לדעת מה מומלץ וממה יש להיזהר, על מה להתעקש ומה ניתן להחליק.
  • כאשר מדובר על זכיינות, יש להיות מודעים לכך שיש שני צדדים למטבע. מצד אחד יש את המזכה, ואילו מהצד השני יש את הזכיין. שני הצדדים עוברים מערכת לבטים לפני שהם בוחרים לעבוד ביחד, ולשני הצדדים יש מגוון אופציות לפני שהם מאשרים את הצד השני. כך שהזכיין מתלבט רבות אל איזו חברה לפנות, ואילו מהצד השני המזכה מתלבט למי להעניק את הזכות, כיוון שבחירה שגויה עשויה לפגום בהכנסות שאמורות לזרום מהזכיין, ואף לפגום בשמו הטוב של בית העסק.
  • כאשר מותג בוחר להרחיב את הרשת, הוא צריך לפנות משאבים וסכומי כסף עבור פתיחת הסניפים הנוספים. עם זאת כאשר הוא בוחר להרחיב את העסק ע"י הענקת זכיינות, הוא זוכה גם להתפרס, גם לקבל תשלום מהאחוזים, (לפי מה שנחתם בחוזה), וגם להעצים את שמו ולמשוך יותר לקוחות- וזאת כיוון שאנשים אוהבים מותגים, ולקוחות נוטים לשייך את כמות הסניפים לטיב המוצר.
  • כבר נאמר רבות על נפלאות הזכיינות, ועל הרווח הגדול שהוא עתיד לייצר בטווח הזמן הקצר. עם זאת יש לדעת שלא כל אחד יכול לצאת לדרך, כיוון שבמקרה זה על מנת לעשות כסף צריך כסף, צריך סכום לא מבוטל שיעמוד לרשות הזכיין, וזאת על מנת שיוכל לקנות את רשות הזכיינות, ולא רק זאת, אלא גם שיאפשר לו לשכור את המקום, לשלם לעובדים, לעשות שיפוצים במקום המיועד, לשלם ליועצים המשפטיים שמלווים את ההסכם המשפטי וכדומה.
  • מעצבת עסקי המזון המובילה בישראל. דקלה היא מעצבת פנים איכותית וחדשנית.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014