​072-3945403

פופקולנד

פופקולנד

המותג "פופקולנד" הוא מותג אשר נולד בקנדה- ארה"ב והגיע לישראל בשנת 2009. חברת פופקולנד הינה חברה אשר מביאה לארץ קונספט ייחודי וצבעוני במגוון רחב של מוצרים מתוקים בהתאמה מיוחדת לטעם האהוב ביותר על הקהל ההישראלי.

מוצר הדגל של פופקולנד הוא פופקורן אשר קיים במגוון רחב מאוד של מעל ל-20 טעמים מתוקים ומלוחים.

רשת פופקולנד מזמינה אותך לקחת חלק מההצלחה של אותו תהליך מיתוג של המותג העולמי ע"י מתן זכיינות שתאפשר לך להיות כחלק מתוך עשרות עסקים וזכיינים הפרוסים ברחבי הארץ ובעולם. 

במיוחד בשבילך, ישנן שתי דרכים של זכיינות :

1."הזיכיון הקבוע": בדוכנים / בחנויות בקניונים או במקומות מרכזיים שיפעלו במשך כל השבוע עם מגוון רחב של מוצרי קונספט ייחודיים לפופקולנד.

2. "הזיכיון הנייד": הפעלת דוכנים ניידים בירידים בקניונים, אטרקציות לאירועים, פסטיבלים ועוד..

מעוניינים בתהליך זכיינות ? צרו קשר עכשיו 03-5774983

תנאי הזכיינות פופקולנד -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
תפעולית 20% קניונים /מרכזי קניות
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
פופקורן בטעמים ומוצרים נלווים מהרשת
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
3 חודשי שכ"ד ודמי ניהול    

כתבות

  • יש לא מעט מקרי הצלחה בארץ בתחום הזכיינות. אך יש לדעת שלא כל הנוצץ זהב, כך שגם אם שני אנשים הולכים על אותה זכיינות של אותו בית עסק, אחד עשוי לצאת מרוצה ומרווח, בעוד השני ייצוא מופסד. במה הבדלים אלו תלויים? ובכן לרוב בשיעורי הבית ואף באופי הבחירות השונות, (כגון מיקום ותזמון), ואף לכלל הסעיפים השונים שהוכנסו בחוזה. על כן לפני שעושים עוד צעד בתחום, מומלץ לדעת מה מומלץ וממה יש להיזהר, על מה להתעקש ומה ניתן להחליק.
  • כאשר מדובר על זכיינות, יש להיות מודעים לכך שיש שני צדדים למטבע. מצד אחד יש את המזכה, ואילו מהצד השני יש את הזכיין. שני הצדדים עוברים מערכת לבטים לפני שהם בוחרים לעבוד ביחד, ולשני הצדדים יש מגוון אופציות לפני שהם מאשרים את הצד השני. כך שהזכיין מתלבט רבות אל איזו חברה לפנות, ואילו מהצד השני המזכה מתלבט למי להעניק את הזכות, כיוון שבחירה שגויה עשויה לפגום בהכנסות שאמורות לזרום מהזכיין, ואף לפגום בשמו הטוב של בית העסק.
  • כאשר מותג בוחר להרחיב את הרשת, הוא צריך לפנות משאבים וסכומי כסף עבור פתיחת הסניפים הנוספים. עם זאת כאשר הוא בוחר להרחיב את העסק ע"י הענקת זכיינות, הוא זוכה גם להתפרס, גם לקבל תשלום מהאחוזים, (לפי מה שנחתם בחוזה), וגם להעצים את שמו ולמשוך יותר לקוחות- וזאת כיוון שאנשים אוהבים מותגים, ולקוחות נוטים לשייך את כמות הסניפים לטיב המוצר.
  • כבר נאמר רבות על נפלאות הזכיינות, ועל הרווח הגדול שהוא עתיד לייצר בטווח הזמן הקצר. עם זאת יש לדעת שלא כל אחד יכול לצאת לדרך, כיוון שבמקרה זה על מנת לעשות כסף צריך כסף, צריך סכום לא מבוטל שיעמוד לרשות הזכיין, וזאת על מנת שיוכל לקנות את רשות הזכיינות, ולא רק זאת, אלא גם שיאפשר לו לשכור את המקום, לשלם לעובדים, לעשות שיפוצים במקום המיועד, לשלם ליועצים המשפטיים שמלווים את ההסכם המשפטי וכדומה.
  • מעצבת עסקי המזון המובילה בישראל. דקלה היא מעצבת פנים איכותית וחדשנית.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014