​072-3945403

פלאפל אוסול

פלאפל אוסול

רשת פלאפל אוסול הינה רשת ותיקה אשר מציעה חוויית פלאפל מיוחדת ושונה. לרשת מתכונים סודיים וייחודיים אשר מעניקים לכל אחד אפשרות ליהנות ממנות מפנקות, טריות וטעימות, ומאפשרות לכל אחד ליהנות ממנת פלאפל שתשאיר לו בפה טעם של עוד לזמן רב!

רשת פלאפל אוסול קיימת כבר למעלה מ 20 שנה ומצליחה לתחזק מוניטין חיובי מאוד, למשוך את מבקרי האוכל הקשוחים ביותר להוציא אותם מרוצים והכי חשוב – לשמור על קהל לקוחות קבוע שהולך ומתרחב מידי יום.

בואו להצטרף להצלחה עם זכיינות לרשת אוסול!

חולמים על חנות פלאפל מצליחה משלכם? חוששים מהסיכונים הקיימים בהקמה של עסק לא מוכר וחדש בתחום המזון? עכשיו יש לכם הזדמנות להגשים את החלום ולצמצם את הסיכונים!

רשת פלאפל אוסול מציע לכם הזדמנות להצטרך להצלחה ולהפוך לזכיינים של הרשת. כך תוכלו להקים סניף מצליח משלכם באזור המגורים שלכם, ובקלות רבה!

אז למה אתם מחכים? השאירו את הפרטים שלכם באתר או צרו עמנו קשר טלפוני ונשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי וללוות אתכם לאורך כל הדרך עד שתהיה לכם זכיינות משלכם!

תנאי הזכיינות פלאפל אוסול -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
מלאה 30% 25-40 מ"ר שנה ראשונה: 2000 ש"ח. קבוע: 3000 ש"ח. רחובות ראשיים / אזורי תעשייה
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
1% 120,000 ש"ח 5,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
50,000 ש"ח    

כתבות

  • יש לא מעט מקרי הצלחה בארץ בתחום הזכיינות. אך יש לדעת שלא כל הנוצץ זהב, כך שגם אם שני אנשים הולכים על אותה זכיינות של אותו בית עסק, אחד עשוי לצאת מרוצה ומרווח, בעוד השני ייצוא מופסד. במה הבדלים אלו תלויים? ובכן לרוב בשיעורי הבית ואף באופי הבחירות השונות, (כגון מיקום ותזמון), ואף לכלל הסעיפים השונים שהוכנסו בחוזה. על כן לפני שעושים עוד צעד בתחום, מומלץ לדעת מה מומלץ וממה יש להיזהר, על מה להתעקש ומה ניתן להחליק.
  • כאשר מדובר על זכיינות, יש להיות מודעים לכך שיש שני צדדים למטבע. מצד אחד יש את המזכה, ואילו מהצד השני יש את הזכיין. שני הצדדים עוברים מערכת לבטים לפני שהם בוחרים לעבוד ביחד, ולשני הצדדים יש מגוון אופציות לפני שהם מאשרים את הצד השני. כך שהזכיין מתלבט רבות אל איזו חברה לפנות, ואילו מהצד השני המזכה מתלבט למי להעניק את הזכות, כיוון שבחירה שגויה עשויה לפגום בהכנסות שאמורות לזרום מהזכיין, ואף לפגום בשמו הטוב של בית העסק.
  • כאשר מותג בוחר להרחיב את הרשת, הוא צריך לפנות משאבים וסכומי כסף עבור פתיחת הסניפים הנוספים. עם זאת כאשר הוא בוחר להרחיב את העסק ע"י הענקת זכיינות, הוא זוכה גם להתפרס, גם לקבל תשלום מהאחוזים, (לפי מה שנחתם בחוזה), וגם להעצים את שמו ולמשוך יותר לקוחות- וזאת כיוון שאנשים אוהבים מותגים, ולקוחות נוטים לשייך את כמות הסניפים לטיב המוצר.
  • כבר נאמר רבות על נפלאות הזכיינות, ועל הרווח הגדול שהוא עתיד לייצר בטווח הזמן הקצר. עם זאת יש לדעת שלא כל אחד יכול לצאת לדרך, כיוון שבמקרה זה על מנת לעשות כסף צריך כסף, צריך סכום לא מבוטל שיעמוד לרשות הזכיין, וזאת על מנת שיוכל לקנות את רשות הזכיינות, ולא רק זאת, אלא גם שיאפשר לו לשכור את המקום, לשלם לעובדים, לעשות שיפוצים במקום המיועד, לשלם ליועצים המשפטיים שמלווים את ההסכם המשפטי וכדומה.
  • מעצבת עסקי המזון המובילה בישראל. דקלה היא מעצבת פנים איכותית וחדשנית.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014