​072-3945403

פסטה בוקס

פסטה בוקס

רשת מזון מהיר שמציעה גם אוכל איכותי? תתפלאו, זה קיים!

רשת פסטה בוקס הינה רשת מזון מהיר אשר מקפידה על הגשת מאכלים העשויים מחומרי גלם איכותיים וברמה גבוהה במיוחד. כך, גם לקוחות אשר ממהרים ורוצים לאכול ארוחה קלה בתוך זמן קצר יכולים לעשות זאת מבלי להתפשר על איכות האוכל אותו הם מזמינים.

רשת פסטה בוקס מציעה מגוון רחב של פסטות בטעמים עשירים ומיוחדים, אך לא רק. בסניפי הרשת ניתן למצוא גם מגוון סלטים, ג'בטות, מוקרמים ועוד מנות טעימות ומיוחדות.

המודל של רשת פסטה בוקס, אשר לוקח את היתרונות של רשתות המזון המהיר, ומשלב אותם עם אוכל איכותי וברמה גבוהה, הפך למודל מצליח מאוד וסניפי הרשת משגשגים וזוכים לקהל לקוחות רחב וחדש מידי יום.

רוצים להקים סניף בזכיינות? אנחנו מחפשים אתכם!

אם אתם רוצים להקים סניף חדש בזכיינות, אנחנו ברשת פסטה בוקס מחפשים אתכם! ממש עכשיו אנו נמצאים בסבב גיוס זכיינים להקמה של סניפים חדשים בכל רחבי הארץ, ומציעים לכם להצטרף למשפחה ולפתוח סניף הכולל מודל עסקי מצליח ומוניטין חיובי באזור המגורים שלכם.

אם אתם רוצים להיות הראשונים שיוצרים שינוי, ומביאים בשורה חדשה של מזון מהיר לאזור בו אתם מתגוררים, סניף של רשת פסטה בוקס יעניק לכם את המענה לכך בצורה הטובה ביותר.

צרו עמנו קשר עכשיו בעזרת הטופס בעמוד זה, ונחזור אליכם בהקדם!

תנאי הזכיינות פסטה בוקס - מזון

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
מלאה 20% 40 מ"ר בכל הארץ
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
100-150 אלף שח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
60 אלף    

כתבות

  • יש לא מעט מקרי הצלחה בארץ בתחום הזכיינות. אך יש לדעת שלא כל הנוצץ זהב, כך שגם אם שני אנשים הולכים על אותה זכיינות של אותו בית עסק, אחד עשוי לצאת מרוצה ומרווח, בעוד השני ייצוא מופסד. במה הבדלים אלו תלויים? ובכן לרוב בשיעורי הבית ואף באופי הבחירות השונות, (כגון מיקום ותזמון), ואף לכלל הסעיפים השונים שהוכנסו בחוזה. על כן לפני שעושים עוד צעד בתחום, מומלץ לדעת מה מומלץ וממה יש להיזהר, על מה להתעקש ומה ניתן להחליק.
  • כאשר מדובר על זכיינות, יש להיות מודעים לכך שיש שני צדדים למטבע. מצד אחד יש את המזכה, ואילו מהצד השני יש את הזכיין. שני הצדדים עוברים מערכת לבטים לפני שהם בוחרים לעבוד ביחד, ולשני הצדדים יש מגוון אופציות לפני שהם מאשרים את הצד השני. כך שהזכיין מתלבט רבות אל איזו חברה לפנות, ואילו מהצד השני המזכה מתלבט למי להעניק את הזכות, כיוון שבחירה שגויה עשויה לפגום בהכנסות שאמורות לזרום מהזכיין, ואף לפגום בשמו הטוב של בית העסק.
  • כאשר מותג בוחר להרחיב את הרשת, הוא צריך לפנות משאבים וסכומי כסף עבור פתיחת הסניפים הנוספים. עם זאת כאשר הוא בוחר להרחיב את העסק ע"י הענקת זכיינות, הוא זוכה גם להתפרס, גם לקבל תשלום מהאחוזים, (לפי מה שנחתם בחוזה), וגם להעצים את שמו ולמשוך יותר לקוחות- וזאת כיוון שאנשים אוהבים מותגים, ולקוחות נוטים לשייך את כמות הסניפים לטיב המוצר.
  • כבר נאמר רבות על נפלאות הזכיינות, ועל הרווח הגדול שהוא עתיד לייצר בטווח הזמן הקצר. עם זאת יש לדעת שלא כל אחד יכול לצאת לדרך, כיוון שבמקרה זה על מנת לעשות כסף צריך כסף, צריך סכום לא מבוטל שיעמוד לרשות הזכיין, וזאת על מנת שיוכל לקנות את רשות הזכיינות, ולא רק זאת, אלא גם שיאפשר לו לשכור את המקום, לשלם לעובדים, לעשות שיפוצים במקום המיועד, לשלם ליועצים המשפטיים שמלווים את ההסכם המשפטי וכדומה.
  • מעצבת עסקי המזון המובילה בישראל. דקלה היא מעצבת פנים איכותית וחדשנית.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014