​072-3945403

ציפורה אקספרס
טעם ישראלי באריזה חדשנית
יצירת קשר
...טוען...

גלריה

אודות

במסעדת ציפורה אקספרס אתם מוזמנים ליהנות מגריל משובח וכשר. מדובר על בשרים איכותיים, על עיצוב מודרני שמתהדר ומשחק עם קווים נקיים כאשר המילה טריות  מהווה חלק משמעותי מהקונספט של המסעדה. כל המנות נעשות במקום ובזאת ניתן להבחין כבר עם הביס הראשון. התפריט הינו ים תיכוני כאשר מגוון המנות  כוללות בין היתר גם מנות שף קולינאריות בעלות טוויסט עדין שמפתיע את החייך.

מה בתפריט

כמסעדת בשרים ים תיכונית ניתן למצוא במסעדת ציפורה אקספרס מגוון מנות גריל איכותיות וטעימות, שיפודים עסיסיים שעשויים בדיוק במידה הנכונה, סלטים שעשויים מחומרי גלם טריים ואיך לא גם מבחר קינוחים, בהנחה והצלחתם לשמור לכך מקום- מומלץ להשאיר!

רשת

ציפורה אקספרס אינה רק מסעדה יחידה אלא מדובר על רשת ארצית שמבקשת להמשיך ולהתרחב אל עבר מקומות נוספים בארץ. אז אם גם אתם רוצים ליהנות מהרזומה החיובי, להחזיק במסעדה עם נתחים מובחרים, לפגוש לקוחות מרוצים, לקבל על מגש של כסף שיטת עבודה שכבר הוכיחה את עצמה- אתם מוזמנים להפוך להיות זכיינים. כך ניתן להימנע מסיכונים מיותרים של עסקים חדשים ולהצטרף אל תחום העצמאיים באופן מבטיח וגם טעים.

מידע נוסף

עוד חשוב לדעת על ציפורה אקספרס שהיא קיימת בתחום למעלה מ30 שנה, 30 שנה בהן שמרה על המוניטין הטוב והמשיכה לחדש ולהפתיע את הלקוח עם שדרוגים קולינאריים מרעננים. המסעדה אינה רק מזמינה לבוא לשבת באחד מסניפיה, אלא  גם מבצעת משלוחים, (כך שניתן ליהנות ממנת בשרים טובה גם בבית או אצל חברים), מחזיקה בתעודת כשרות, (למהדרין), מציעה שירותי קייטרינג חיצוניים, מאפשרת לקיים במגוון סניפיה אירועים ותמיד מקפידה על שני עקרונות מנחים: אוכל איכותי וטרי לצד עיצוב מודרני מוקפד- כך שללא ספק מדובר על מקום אידאלי עבור יציאה, עבור חגיגת מאורע חשוב ועבור השגת נתח בשר איכותי שעשוי כהלכה לצד תוספות טעימות.

עסקיות

לצד מנות ראשונות, עיקריות וקינוחים, טוב לדעת שגם ניתן ליהנות מעסקיות- בין בשעות 11:00-18:00. מכאן שניתן ליהנות ממגוון מנות איכותיות ועשירות במחירים נוחים, עובדה שמובילה את המסעדה להשיג יותר פרסום ולהרוויח יותר לקוחות. 

תנאי זכיינות

סוג זכיינות מיקום נדרש גודל מיקום נדרש עלות הקמה + דמי זיכיון תמלוגים
מלאה קניונים רחובות ראשיים 80-100 מ"ר 10,000 ש"ח למ"ר 5%
מיקום נדרש עלות הקמה + דמי זיכיון פירסום
קניונים רחובות ראשיים 10,000 ש"ח למ"ר 1%

כתבות

  • יש לא מעט מקרי הצלחה בארץ בתחום הזכיינות. אך יש לדעת שלא כל הנוצץ זהב, כך שגם אם שני אנשים הולכים על אותה זכיינות של אותו בית עסק, אחד עשוי לצאת מרוצה ומרווח, בעוד השני ייצוא מופסד. במה הבדלים אלו תלויים? ובכן לרוב בשיעורי הבית ואף באופי הבחירות השונות, (כגון מיקום ותזמון), ואף לכלל הסעיפים השונים שהוכנסו בחוזה. על כן לפני שעושים עוד צעד בתחום, מומלץ לדעת מה מומלץ וממה יש להיזהר, על מה להתעקש ומה ניתן להחליק.
  • כאשר מדובר על זכיינות, יש להיות מודעים לכך שיש שני צדדים למטבע. מצד אחד יש את המזכה, ואילו מהצד השני יש את הזכיין. שני הצדדים עוברים מערכת לבטים לפני שהם בוחרים לעבוד ביחד, ולשני הצדדים יש מגוון אופציות לפני שהם מאשרים את הצד השני. כך שהזכיין מתלבט רבות אל איזו חברה לפנות, ואילו מהצד השני המזכה מתלבט למי להעניק את הזכות, כיוון שבחירה שגויה עשויה לפגום בהכנסות שאמורות לזרום מהזכיין, ואף לפגום בשמו הטוב של בית העסק.
  • כאשר מותג בוחר להרחיב את הרשת, הוא צריך לפנות משאבים וסכומי כסף עבור פתיחת הסניפים הנוספים. עם זאת כאשר הוא בוחר להרחיב את העסק ע"י הענקת זכיינות, הוא זוכה גם להתפרס, גם לקבל תשלום מהאחוזים, (לפי מה שנחתם בחוזה), וגם להעצים את שמו ולמשוך יותר לקוחות- וזאת כיוון שאנשים אוהבים מותגים, ולקוחות נוטים לשייך את כמות הסניפים לטיב המוצר.
  • כבר נאמר רבות על נפלאות הזכיינות, ועל הרווח הגדול שהוא עתיד לייצר בטווח הזמן הקצר. עם זאת יש לדעת שלא כל אחד יכול לצאת לדרך, כיוון שבמקרה זה על מנת לעשות כסף צריך כסף, צריך סכום לא מבוטל שיעמוד לרשות הזכיין, וזאת על מנת שיוכל לקנות את רשות הזכיינות, ולא רק זאת, אלא גם שיאפשר לו לשכור את המקום, לשלם לעובדים, לעשות שיפוצים במקום המיועד, לשלם ליועצים המשפטיים שמלווים את ההסכם המשפטי וכדומה.
  • מעצבת עסקי המזון המובילה בישראל. דקלה היא מעצבת פנים איכותית וחדשנית.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014