​072-3945403

קופיז

קופיז

רשת לא מיוצגת!

זכיינות ישראל לא מייצגת את רשת קופיז בזכיינות לסניפים חדשים.

אם אתם מעוניינים בזכיינות  משתלמת וכדאית באזור שלכם, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מגוון הצעות מיוחדות בהתאמה אישית עבורכם!

רשת בתי הקפה קופיז היא רשת שהוקמה כתוצאה מהשינוי החברתי שעובר עלינו בשנים האחרונות. ההבנה שההוצאות של כולם הולכות וגדלות וההכנסה לא עולה בהתאם הביאה את היזמים לפרויקט חברתי מדהים – קפה ב-5 שקלים. אך לא רק קפה ב-5 שקלים ניתן למצוא  ברשת קופיקס, אלא שלל מוצרים נוספים, מוצרים שנצרכים באופן יום יומי על ידי לא מעט מהאנשים באוכלוסייה, מוצרים כמו בורקסים, עוגות, כריכים, חטיפי בריאות, גלידות ומה לא... מהפיכה צרכנית כבר אמרנו? אין ספק שמדובר פה בבשורה של ממש...

מהפיכה חברתית אמיתית!

בשביל לעשות מהפיכה חברתית אמיתית, צריך את האנשים הנכונים שיקומו ויעשו מעשה. ואכן אנו בקופיז החלטנו לעשות מעשה, ולא לקבל כמובן מאליו שלא כל אחד יכול לקנות לעצמו קפה בכמה שקלים בדרך לעבודה. מסתבר שכשערכים הם מעל לכל אפשר לעשות לא מעט וגם להרוויח על כך, ורשת בתי הקפה קופיז היא רשת מרוויחה, אומנם קצת פחות אך אין ספק שזה אפשרי. עם עיניים פחות גדולות והבנת הצרכנים ורצון לעשות שינוי אמיתי, הגענו לפרוייקט הזה, ואנו גאים בו ובהצלחה שלו ובעיקר בשינוי התפישתי שהוא יוצר גם אצל המתחרים שלנו.

שירות במחיר מצוין!

בשביל למכור בזול ביחס למתחרים לא צריך לוותר על שירות לקוחות מצויין. עובדי קופיז עושים את המיטב שהם יכולים בשביל להעניק חווית שירות מיטבית ללקוחות שלנו, ואת זה הם עושים בחיוך ובאדיבות. מחיר זול לא חייב להגיע עם שירות גרוע, וכשהתפישה משתנה וברור שניתן לקיים את שניהם במקביל ועוד להרוויח מכך, למה לא בעצם? שמנו לעצמנו למטרה אם כן להיות זולים, איכותיים, שרותיים ובעיקר בני אדם. ואת זה אנו רוצים להעביר בעבודה היום יומית שלנו ללקוחות שלנו.

רק הולכים ומתרחבים

הצלחת הרשת היא ההוכחה שניתן למכור מוצרים כאלו גם במחירים מוזלים. כרגע ישנם 9 סניפים השייכים לרשת אך בעתיד הקרוב ייפתחו עוד סניפים רבים שיהיו גם הם חלק מהצלחת הגשמת החזון הכול כך בנאלי שלנו – לקוחות מרוצים שקונים מוצרים בסיסיים בלי לפשוט את הרגל. אז שניפגש לקפה?

תנאי הזכיינות זכיינות קופיז -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
תפעולית 45 מ"ר 5,000 ש״ח בחודש קניונים רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
280,000 ש״ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
110,000 ש״ח    

כתבות

  • יש לא מעט מקרי הצלחה בארץ בתחום הזכיינות. אך יש לדעת שלא כל הנוצץ זהב, כך שגם אם שני אנשים הולכים על אותה זכיינות של אותו בית עסק, אחד עשוי לצאת מרוצה ומרווח, בעוד השני ייצוא מופסד. במה הבדלים אלו תלויים? ובכן לרוב בשיעורי הבית ואף באופי הבחירות השונות, (כגון מיקום ותזמון), ואף לכלל הסעיפים השונים שהוכנסו בחוזה. על כן לפני שעושים עוד צעד בתחום, מומלץ לדעת מה מומלץ וממה יש להיזהר, על מה להתעקש ומה ניתן להחליק.
  • כאשר מדובר על זכיינות, יש להיות מודעים לכך שיש שני צדדים למטבע. מצד אחד יש את המזכה, ואילו מהצד השני יש את הזכיין. שני הצדדים עוברים מערכת לבטים לפני שהם בוחרים לעבוד ביחד, ולשני הצדדים יש מגוון אופציות לפני שהם מאשרים את הצד השני. כך שהזכיין מתלבט רבות אל איזו חברה לפנות, ואילו מהצד השני המזכה מתלבט למי להעניק את הזכות, כיוון שבחירה שגויה עשויה לפגום בהכנסות שאמורות לזרום מהזכיין, ואף לפגום בשמו הטוב של בית העסק.
  • כאשר מותג בוחר להרחיב את הרשת, הוא צריך לפנות משאבים וסכומי כסף עבור פתיחת הסניפים הנוספים. עם זאת כאשר הוא בוחר להרחיב את העסק ע"י הענקת זכיינות, הוא זוכה גם להתפרס, גם לקבל תשלום מהאחוזים, (לפי מה שנחתם בחוזה), וגם להעצים את שמו ולמשוך יותר לקוחות- וזאת כיוון שאנשים אוהבים מותגים, ולקוחות נוטים לשייך את כמות הסניפים לטיב המוצר.
  • כבר נאמר רבות על נפלאות הזכיינות, ועל הרווח הגדול שהוא עתיד לייצר בטווח הזמן הקצר. עם זאת יש לדעת שלא כל אחד יכול לצאת לדרך, כיוון שבמקרה זה על מנת לעשות כסף צריך כסף, צריך סכום לא מבוטל שיעמוד לרשות הזכיין, וזאת על מנת שיוכל לקנות את רשות הזכיינות, ולא רק זאת, אלא גם שיאפשר לו לשכור את המקום, לשלם לעובדים, לעשות שיפוצים במקום המיועד, לשלם ליועצים המשפטיים שמלווים את ההסכם המשפטי וכדומה.
  • מעצבת עסקי המזון המובילה בישראל. דקלה היא מעצבת פנים איכותית וחדשנית.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014