0723923212

קקאו – אספרסו בר

קקאו – אספרסו בר

רוצים להיות זכיינים של קקאו? לחצו כאן

רשת "קקאו אספרסו בר" הינה רשת של בתי קפה אשר הוקמה בשנת 2004 וכיום כבר מנהלת 21 סניפים שונים ברחביה של ארץ ישראל.

מה שהפך את רשת קקאו לרשת כל כך מצליחה זהו המגוון הרחב של המאכלים, המנות המיוחדות שניתן למצוא רק בקקאו, המאפים הטריים, הקינוחים המשובחים והיחס האדיב אותו לא זוכים למצוא בכל מקום ומקום.

בנוסף לסניפי הרשת הקיימים הרשת ממשיכה להתרחב בכל יום מחדש ולכן אם אתם רוצים להיות שותפים להצלחה – זה הזמן להצטרף לרשת הקפה המליחה ולהיות זכיינים מורשים ובעלי בית קפה מצליח ומשגשג משלכם.

למה אתם מחכים ? פנו עכשיו והתחילו בתהליך רכישת זכיינות בצורה הטובה ביותר.


תנאי הזכיינות קקאו – אספרסו בר -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
מלאה 30% 250 מ"ר 5% קניונים\מרכזי ערים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
ללא הגבלה
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
200,000 ש"ח 3 חודשי שכ"ד ודמי ניהול    

כתבות

  • יש לא מעט מקרי הצלחה בארץ בתחום הזכיינות. אך יש לדעת שלא כל הנוצץ זהב, כך שגם אם שני אנשים הולכים על אותה זכיינות של אותו בית עסק, אחד עשוי לצאת מרוצה ומרווח, בעוד השני ייצוא מופסד. במה הבדלים אלו תלויים? ובכן לרוב בשיעורי הבית ואף באופי הבחירות השונות, (כגון מיקום ותזמון), ואף לכלל הסעיפים השונים שהוכנסו בחוזה. על כן לפני שעושים עוד צעד בתחום, מומלץ לדעת מה מומלץ וממה יש להיזהר, על מה להתעקש ומה ניתן להחליק.
  • כאשר מדובר על זכיינות, יש להיות מודעים לכך שיש שני צדדים למטבע. מצד אחד יש את המזכה, ואילו מהצד השני יש את הזכיין. שני הצדדים עוברים מערכת לבטים לפני שהם בוחרים לעבוד ביחד, ולשני הצדדים יש מגוון אופציות לפני שהם מאשרים את הצד השני. כך שהזכיין מתלבט רבות אל איזו חברה לפנות, ואילו מהצד השני המזכה מתלבט למי להעניק את הזכות, כיוון שבחירה שגויה עשויה לפגום בהכנסות שאמורות לזרום מהזכיין, ואף לפגום בשמו הטוב של בית העסק.
  • כאשר מותג בוחר להרחיב את הרשת, הוא צריך לפנות משאבים וסכומי כסף עבור פתיחת הסניפים הנוספים. עם זאת כאשר הוא בוחר להרחיב את העסק ע"י הענקת זכיינות, הוא זוכה גם להתפרס, גם לקבל תשלום מהאחוזים, (לפי מה שנחתם בחוזה), וגם להעצים את שמו ולמשוך יותר לקוחות- וזאת כיוון שאנשים אוהבים מותגים, ולקוחות נוטים לשייך את כמות הסניפים לטיב המוצר.
  • כבר נאמר רבות על נפלאות הזכיינות, ועל הרווח הגדול שהוא עתיד לייצר בטווח הזמן הקצר. עם זאת יש לדעת שלא כל אחד יכול לצאת לדרך, כיוון שבמקרה זה על מנת לעשות כסף צריך כסף, צריך סכום לא מבוטל שיעמוד לרשות הזכיין, וזאת על מנת שיוכל לקנות את רשות הזכיינות, ולא רק זאת, אלא גם שיאפשר לו לשכור את המקום, לשלם לעובדים, לעשות שיפוצים במקום המיועד, לשלם ליועצים המשפטיים שמלווים את ההסכם המשפטי וכדומה.
  • מעצבת עסקי המזון המובילה בישראל. דקלה היא מעצבת פנים איכותית וחדשנית.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014