​072-3945403

שווארמה גריל בר

שווארמה גריל בר

רשת לא מיוצגת!

זכיינות ישראל לא מייצגת את רשת שוארמה גריל בר בזכיינות לסניפים חדשים.

אם אתם מעוניינים בזכיינות  משתלמת וכדאית באזור שלכם, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מגוון הצעות מיוחדות בהתאמה אישית עבורכם!

שווארמה גריל בר החלה את דרכה בשנת 2002 בקניון בת ים והתפתחה ב-11 שנותיה ל-4 סניפים מצליחים באיזורים אסטרטגים: קניון חולון, ר"ג, (איזור הבורסה) וקניון הזהב בראשון לציון.

תפיסת הרשת היא לשמור על קו אחיד ומנצח! תמיד טרי, תמיד נקי, תמיד מגוון ועשיר ועשוי בצורה מקצועית ביותר עם טעמים ותבלון ייחודיים תוך הקפדה על רמת שירות גבוהה. 

מימוש התפיסה בסניפי הרשת השונים הביא לנו קהל לקוחות נאמן הרואה בסניפי הרשת את הבחירה הטבעית והמועדפת בבואו לאכול.
זכייני הרשת מקבלים ליווי מקצועי ותפעולי ממיטב אנשי המקצוע המנוסים בתחום ונהנים מהנחות הספקים השונים לרשת.
בואו והצטרפו לרשת שרוצה להרוויח יחד איתכם ולא מימכם.

צפייה בסרטון שווארמה גריל בר

תנאי הזכיינות שווארמה גריל בר -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
50 מ"ר 5% קניונים ורחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
1%-2% 300,000-400,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
50,000 ש"ח    

כתבות

  • יש לא מעט מקרי הצלחה בארץ בתחום הזכיינות. אך יש לדעת שלא כל הנוצץ זהב, כך שגם אם שני אנשים הולכים על אותה זכיינות של אותו בית עסק, אחד עשוי לצאת מרוצה ומרווח, בעוד השני ייצוא מופסד. במה הבדלים אלו תלויים? ובכן לרוב בשיעורי הבית ואף באופי הבחירות השונות, (כגון מיקום ותזמון), ואף לכלל הסעיפים השונים שהוכנסו בחוזה. על כן לפני שעושים עוד צעד בתחום, מומלץ לדעת מה מומלץ וממה יש להיזהר, על מה להתעקש ומה ניתן להחליק.
  • כאשר מדובר על זכיינות, יש להיות מודעים לכך שיש שני צדדים למטבע. מצד אחד יש את המזכה, ואילו מהצד השני יש את הזכיין. שני הצדדים עוברים מערכת לבטים לפני שהם בוחרים לעבוד ביחד, ולשני הצדדים יש מגוון אופציות לפני שהם מאשרים את הצד השני. כך שהזכיין מתלבט רבות אל איזו חברה לפנות, ואילו מהצד השני המזכה מתלבט למי להעניק את הזכות, כיוון שבחירה שגויה עשויה לפגום בהכנסות שאמורות לזרום מהזכיין, ואף לפגום בשמו הטוב של בית העסק.
  • כאשר מותג בוחר להרחיב את הרשת, הוא צריך לפנות משאבים וסכומי כסף עבור פתיחת הסניפים הנוספים. עם זאת כאשר הוא בוחר להרחיב את העסק ע"י הענקת זכיינות, הוא זוכה גם להתפרס, גם לקבל תשלום מהאחוזים, (לפי מה שנחתם בחוזה), וגם להעצים את שמו ולמשוך יותר לקוחות- וזאת כיוון שאנשים אוהבים מותגים, ולקוחות נוטים לשייך את כמות הסניפים לטיב המוצר.
  • כבר נאמר רבות על נפלאות הזכיינות, ועל הרווח הגדול שהוא עתיד לייצר בטווח הזמן הקצר. עם זאת יש לדעת שלא כל אחד יכול לצאת לדרך, כיוון שבמקרה זה על מנת לעשות כסף צריך כסף, צריך סכום לא מבוטל שיעמוד לרשות הזכיין, וזאת על מנת שיוכל לקנות את רשות הזכיינות, ולא רק זאת, אלא גם שיאפשר לו לשכור את המקום, לשלם לעובדים, לעשות שיפוצים במקום המיועד, לשלם ליועצים המשפטיים שמלווים את ההסכם המשפטי וכדומה.
  • מעצבת עסקי המזון המובילה בישראל. דקלה היא מעצבת פנים איכותית וחדשנית.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014