​072-3945403

תחנת לחם

תחנת לחם

רוצים להיכנס לזכיינים לרשת בקונספט ייחודי ולתפוס הזדמנות פורצת דרך? הגעתם אל המקום הנכון.

תחנת לחם הינה רשת בקונספט ייחודי אשר מציע לכם בין קפה ומאפיה במקום אחד, מקום בעל עיצוב מרשים ומיוחד אשר מושך מיד את העין ומושך אליו לקוחות רבים, קבועים ומזדמנים.

הזדמנות שאסור לכם לפספס!

תחנת לחם מעניקה לכם הזדמנות בזכיינות שפשוט אסור לכם לפספס!

הרשת מציעה לכם הזדמנות שכדאי לכם לתפוס בשתי ידיים, וכמה שיותר מוקדם! אם אתם רוצים להקים סניף משלכם של תחנת לחם וליהנות מקונספט ייחודי שפותח על ידי מומחים בתחום וסניף בעל מאכלים איכותיים אשר ירשימו את כל תושבי העיר והסביבה ויהפכו את העסק שלכם לבעל שם ומוניטין באזור בתוך זמן קצר מאוד.

הרשת מציעה לכם ליווי צמוד לאורך כל הדרך, לא רק בשלבי ההקמה, וכך מבטיחה לכם שבכל מקרה תוכלו להיות בטוחים בכך שתצליחו לנהל את העסק בצורה נכונה וטובה, גם אם אין לכם מספיק ניסיון בתחום.

אז למה אתם מחכים? פנו אלינו עוד היום והצוות המקצועי שלנו ישמח להעניק לכם ייעוץ ראשוני, לקבוע עמכם פגישת היכרות וללוות אתכם כל הדרך להצלחה שתמיד חלמתם עליה.

השאירו את הפרטים שלכם בטופס צור הקשר המצורף ויועץ זכיינות מקצועי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים הנדרשים.

תנאי הזכיינות תחנת לחם - בתי קפה , מאפיות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
   

כתבות

  • יש לא מעט מקרי הצלחה בארץ בתחום הזכיינות. אך יש לדעת שלא כל הנוצץ זהב, כך שגם אם שני אנשים הולכים על אותה זכיינות של אותו בית עסק, אחד עשוי לצאת מרוצה ומרווח, בעוד השני ייצוא מופסד. במה הבדלים אלו תלויים? ובכן לרוב בשיעורי הבית ואף באופי הבחירות השונות, (כגון מיקום ותזמון), ואף לכלל הסעיפים השונים שהוכנסו בחוזה. על כן לפני שעושים עוד צעד בתחום, מומלץ לדעת מה מומלץ וממה יש להיזהר, על מה להתעקש ומה ניתן להחליק.
  • כאשר מדובר על זכיינות, יש להיות מודעים לכך שיש שני צדדים למטבע. מצד אחד יש את המזכה, ואילו מהצד השני יש את הזכיין. שני הצדדים עוברים מערכת לבטים לפני שהם בוחרים לעבוד ביחד, ולשני הצדדים יש מגוון אופציות לפני שהם מאשרים את הצד השני. כך שהזכיין מתלבט רבות אל איזו חברה לפנות, ואילו מהצד השני המזכה מתלבט למי להעניק את הזכות, כיוון שבחירה שגויה עשויה לפגום בהכנסות שאמורות לזרום מהזכיין, ואף לפגום בשמו הטוב של בית העסק.
  • כאשר מותג בוחר להרחיב את הרשת, הוא צריך לפנות משאבים וסכומי כסף עבור פתיחת הסניפים הנוספים. עם זאת כאשר הוא בוחר להרחיב את העסק ע"י הענקת זכיינות, הוא זוכה גם להתפרס, גם לקבל תשלום מהאחוזים, (לפי מה שנחתם בחוזה), וגם להעצים את שמו ולמשוך יותר לקוחות- וזאת כיוון שאנשים אוהבים מותגים, ולקוחות נוטים לשייך את כמות הסניפים לטיב המוצר.
  • כבר נאמר רבות על נפלאות הזכיינות, ועל הרווח הגדול שהוא עתיד לייצר בטווח הזמן הקצר. עם זאת יש לדעת שלא כל אחד יכול לצאת לדרך, כיוון שבמקרה זה על מנת לעשות כסף צריך כסף, צריך סכום לא מבוטל שיעמוד לרשות הזכיין, וזאת על מנת שיוכל לקנות את רשות הזכיינות, ולא רק זאת, אלא גם שיאפשר לו לשכור את המקום, לשלם לעובדים, לעשות שיפוצים במקום המיועד, לשלם ליועצים המשפטיים שמלווים את ההסכם המשפטי וכדומה.
  • מעצבת עסקי המזון המובילה בישראל. דקלה היא מעצבת פנים איכותית וחדשנית.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014