​072-3945403

המקסיקני

המקסיקני

"המקסיקני "הוקם בשנת 2003 בשדרת האוכל של העיר העתיקה בבאר שבע

הסניף הראשון היה סניף קטן ואינטימי שבמהרה הפך לחוויה קולינרית יוצאת דופן בעיר . בתקופה קצרה מאוד ,הסניף התרחב וצבר קהל לקוחות נאמן מכל הגילאים הפוקד את המסעדה בכל שעות היום בכדי ליהנות מאוכל ואווירה אוטנטית.

מסעדת המקסיקני הינה מסעדת הטורטייה הראשונה שנפתחה בדרום והראשונה שנפתחה בארץ אשר באמת שמה דגש על האוטנטיות של האוכל וצורת ההגשה החמה והמהירה.

מסעדת המקסיקני מפעילה מטבח ברמה הגבוה ביותר,המצרכים אצלנו במסעדה מיוצרים  על פי מתכונים עתיקי יומין ,הירקות והבשרים נבחרים בקפידה רבה ולכן הם תמיד טריים ,הסלטים נחתכים מדי יום ובמהלך כל היום וכמובן שמעל הכל שמנו את הניקיון במטבח ובמסעדה כולה כערך עליון !

חשוב לציין גם כי המטבח הינו מטבח פתוח וכל ההכנה מתבצעת אל מול עיני הלקוח!

אנו מתעקשים להעניק לכל לקוח חווית טעם ייחודית ואמיתית ביותר תוך דגש על מתן שירות נעים וביתי .

לאורך השנים נפתחו סניפים נוספים בבאר שבע ובערים נוספות וכיום הרשת מונה כ 13 סניפים ברחבי הארץ

תנאי הזכיינות המקסיקני -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
60-80 מ"ר בכל הארץ
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
400,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
150,000 ש"ח 3-5%    

כתבות

  • יש לא מעט מקרי הצלחה בארץ בתחום הזכיינות. אך יש לדעת שלא כל הנוצץ זהב, כך שגם אם שני אנשים הולכים על אותה זכיינות של אותו בית עסק, אחד עשוי לצאת מרוצה ומרווח, בעוד השני ייצוא מופסד. במה הבדלים אלו תלויים? ובכן לרוב בשיעורי הבית ואף באופי הבחירות השונות, (כגון מיקום ותזמון), ואף לכלל הסעיפים השונים שהוכנסו בחוזה. על כן לפני שעושים עוד צעד בתחום, מומלץ לדעת מה מומלץ וממה יש להיזהר, על מה להתעקש ומה ניתן להחליק.
  • כאשר מדובר על זכיינות, יש להיות מודעים לכך שיש שני צדדים למטבע. מצד אחד יש את המזכה, ואילו מהצד השני יש את הזכיין. שני הצדדים עוברים מערכת לבטים לפני שהם בוחרים לעבוד ביחד, ולשני הצדדים יש מגוון אופציות לפני שהם מאשרים את הצד השני. כך שהזכיין מתלבט רבות אל איזו חברה לפנות, ואילו מהצד השני המזכה מתלבט למי להעניק את הזכות, כיוון שבחירה שגויה עשויה לפגום בהכנסות שאמורות לזרום מהזכיין, ואף לפגום בשמו הטוב של בית העסק.
  • כאשר מותג בוחר להרחיב את הרשת, הוא צריך לפנות משאבים וסכומי כסף עבור פתיחת הסניפים הנוספים. עם זאת כאשר הוא בוחר להרחיב את העסק ע"י הענקת זכיינות, הוא זוכה גם להתפרס, גם לקבל תשלום מהאחוזים, (לפי מה שנחתם בחוזה), וגם להעצים את שמו ולמשוך יותר לקוחות- וזאת כיוון שאנשים אוהבים מותגים, ולקוחות נוטים לשייך את כמות הסניפים לטיב המוצר.
  • כבר נאמר רבות על נפלאות הזכיינות, ועל הרווח הגדול שהוא עתיד לייצר בטווח הזמן הקצר. עם זאת יש לדעת שלא כל אחד יכול לצאת לדרך, כיוון שבמקרה זה על מנת לעשות כסף צריך כסף, צריך סכום לא מבוטל שיעמוד לרשות הזכיין, וזאת על מנת שיוכל לקנות את רשות הזכיינות, ולא רק זאת, אלא גם שיאפשר לו לשכור את המקום, לשלם לעובדים, לעשות שיפוצים במקום המיועד, לשלם ליועצים המשפטיים שמלווים את ההסכם המשפטי וכדומה.
  • מעצבת עסקי המזון המובילה בישראל. דקלה היא מעצבת פנים איכותית וחדשנית.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014