​072-3945403

יצירת קשר
...טוען...

סחוט

ברוכים הבאים לפורטל זכיינות המזון של ישראל!
אתר זה נועד כדי לתת לכם את השירות המושלם בתחום הזכיינות. 

צוות הפורטל עובד מסביב לשעון כדי לספק לכם את מרבית האפשרויות, ועל מנת ללוות אתכם לעד. 

ברוך בואכם לעמוד סחוט. צוות הפורטל יעניק לכם שירות שלא נראה כדוגמתו. בעקבות הניסיון הרב שלנו, מתאפשר לנו ללוות כל אחד ואחד מכם בכל אחד מהשלבים שתיתקלו בהם, כולל זכיינות

דעו תמיד כי זכיינות עשויה להיות הפיתרון הטוב ביותר בשבילכם. למה לכם להרים עסק ללא היסטוריה כאשר ניתן להצטרף לרזומה של מותג ישן? אנחנו בטוחים שלאחר תקופה גם אתם תבינו כי אין כל סיבה שאם אתם מעוניינים ב סחוט, לא תשיגו אותו באמצעות זכיינות.

בדיוק כך, שנסו מותניכם, ובצעו עכשיו את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם. אין זה צריך לשנות אם אתם מחפשים סחוט או כל נושא אחר – צוות האתר לעד יעמוד למענכם וייתן לכם ים של אפשרויות כדי להשיג את מבוקשכם.

אם הינכם פוחדים מרכישת זכיינות, דעו כי בכל התפתחות בחיים תמיד נמצא נושא של סיכון. במידה ו אתם מבצעים את הפעולות דרך הפורטל, אין כל סיבה שלא תגיעו להצלחה!

חברות מומלצות לפי אזור חיפוש

תמיד חלמתם להיות בעלי עסק עצמאי מצליח? להקים חנות אשר תשרת לקוחות רבים ותהפוך בתוך זמן קצר לבעלת מוניטין באזור בו אתם מתגוררים? אם כן, עכשיו זה הזמן שלכם להגשים את החלום!
רשת משקאות בילוי ייחודית ומקורית
רשת משקאות הבריאות הותיקה ביותר בארץ
בוב קיו הנה רשת משקאות שייקים ויוגורטים בהשראת המזרח הרחוק

מאמרים מקצועיים לפי תוצאות חיפוש

  • רשת המיצים "סחוט" הינה רשת אשר נמצאת בתקופה האחרונה בהתרחבות ומחפשת זכיינים לפתיחה של סניפים נוספים של הרשת בכל רחבי הארץ. הרשת בנתה את עצמה בתור רשת מיצים איכותית מאוד והפכה לפופולארית באזורים בהם ממוקמים הסניפים שלה.

כתבות

  • יש לא מעט מקרי הצלחה בארץ בתחום הזכיינות. אך יש לדעת שלא כל הנוצץ זהב, כך שגם אם שני אנשים הולכים על אותה זכיינות של אותו בית עסק, אחד עשוי לצאת מרוצה ומרווח, בעוד השני ייצוא מופסד. במה הבדלים אלו תלויים? ובכן לרוב בשיעורי הבית ואף באופי הבחירות השונות, (כגון מיקום ותזמון), ואף לכלל הסעיפים השונים שהוכנסו בחוזה. על כן לפני שעושים עוד צעד בתחום, מומלץ לדעת מה מומלץ וממה יש להיזהר, על מה להתעקש ומה ניתן להחליק.
  • כאשר מדובר על זכיינות, יש להיות מודעים לכך שיש שני צדדים למטבע. מצד אחד יש את המזכה, ואילו מהצד השני יש את הזכיין. שני הצדדים עוברים מערכת לבטים לפני שהם בוחרים לעבוד ביחד, ולשני הצדדים יש מגוון אופציות לפני שהם מאשרים את הצד השני. כך שהזכיין מתלבט רבות אל איזו חברה לפנות, ואילו מהצד השני המזכה מתלבט למי להעניק את הזכות, כיוון שבחירה שגויה עשויה לפגום בהכנסות שאמורות לזרום מהזכיין, ואף לפגום בשמו הטוב של בית העסק.
  • כאשר מותג בוחר להרחיב את הרשת, הוא צריך לפנות משאבים וסכומי כסף עבור פתיחת הסניפים הנוספים. עם זאת כאשר הוא בוחר להרחיב את העסק ע"י הענקת זכיינות, הוא זוכה גם להתפרס, גם לקבל תשלום מהאחוזים, (לפי מה שנחתם בחוזה), וגם להעצים את שמו ולמשוך יותר לקוחות- וזאת כיוון שאנשים אוהבים מותגים, ולקוחות נוטים לשייך את כמות הסניפים לטיב המוצר.
  • כבר נאמר רבות על נפלאות הזכיינות, ועל הרווח הגדול שהוא עתיד לייצר בטווח הזמן הקצר. עם זאת יש לדעת שלא כל אחד יכול לצאת לדרך, כיוון שבמקרה זה על מנת לעשות כסף צריך כסף, צריך סכום לא מבוטל שיעמוד לרשות הזכיין, וזאת על מנת שיוכל לקנות את רשות הזכיינות, ולא רק זאת, אלא גם שיאפשר לו לשכור את המקום, לשלם לעובדים, לעשות שיפוצים במקום המיועד, לשלם ליועצים המשפטיים שמלווים את ההסכם המשפטי וכדומה.
  • מעצבת עסקי המזון המובילה בישראל. דקלה היא מעצבת פנים איכותית וחדשנית.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014