​072-3945403

יצירת קשר
...טוען...

קפה לנדוור

ברוכים הבאים לפורטל זכיינות המזון של ישראל!
פורטל זה הוקם כדי לתת לכם את השירות המושלם בנושא הזכיינות. 

צוות הפורטל עובד מסביב לשעון כדי להעניק לכם את מיטב האפשרויות, ובשביל ללוות אתכם עם כל החלטה והחלטה. 

הגעתם לעמוד קפה לנדוור. צוות האתר יספק לכם שירות שלא נראה כדוגמתו. בעקבות הניסיון הבלתי נדלה שברשותנו, אנו מסוגלים ללוות כל אחד ואחד מכם בכל אחד מהשלבים שתעברו בהם, כולל זכיונות

הבינו בכל עת כי זכיינות עשויה להיות הפיתרון האיכותי למענכם. למה לכם להרים עסק מאפס כאשר ביכולתכם להצטרף להוויתו של מותג קיים? אנחנו בטוחים שלאחר זמן מה גם אתם תהיו בטוחים כי אין כל סיבה שאם אתם חפצים ב קפה לנדוור, לא תגיעו אליו ע"י זכיינות.

בדיוק כך, שנסו מותניכם, ובצעו כעת את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם. אין זה צריך לשנות אם אתם מחפשים קפה לנדוור או כל נושא אחר – צוות האתר תמיד יעמוד לשירותכם ויספק לכם ים של כלים כדי להגשים חלום.

אם אתם פוחדים מהשגת זיכיון, הבינו כי בכל רעיון בחיים בכל עת נמצא נושא של אי ביטחון מוחלט. אם אתם מבצעים את הפעולות דרך פורטל הזכיינות של ישראל, אין אף סיבה שלא תבצעו את זה!

חברות מומלצות לפי אזור חיפוש

מאמרים מקצועיים לפי תוצאות חיפוש

  • ישנם כמה שבילים אשר עשויים להוביל להצלחה כלכלית. אחד מהם הינו הזכיינות. הזכיינות מושכת יזמים רבים משום שהיא מאפשרת להם להיות בעלי עסק, להתפתח, ליהנות
  • מה עליכם לדעת כשאתם רוצים לרכוש זיכיון לקפה לנדוור רשת בתי הקפה לנדוור נוסדה בשנת 1919. הרשת מייצרת את הקפה בעצמה ומשווקת אותו גם לשימוש ביתי. קפה לנדוור נודע לפי האיכות הגבוהה והארומה הייחודית של מוצריו. הסועדים הרבים המגיעים לסניפי הרשת, יכולים ליהנות מתפריט מגוון של סוגי קפה בטעמים שונים ומגוונים. הרשת מגישה ארוחות בוקר עשירות ומנות נוספות של שניצלים, פסטות וארוחות ילדים.

כתבות

  • יש לא מעט מקרי הצלחה בארץ בתחום הזכיינות. אך יש לדעת שלא כל הנוצץ זהב, כך שגם אם שני אנשים הולכים על אותה זכיינות של אותו בית עסק, אחד עשוי לצאת מרוצה ומרווח, בעוד השני ייצוא מופסד. במה הבדלים אלו תלויים? ובכן לרוב בשיעורי הבית ואף באופי הבחירות השונות, (כגון מיקום ותזמון), ואף לכלל הסעיפים השונים שהוכנסו בחוזה. על כן לפני שעושים עוד צעד בתחום, מומלץ לדעת מה מומלץ וממה יש להיזהר, על מה להתעקש ומה ניתן להחליק.
  • כאשר מדובר על זכיינות, יש להיות מודעים לכך שיש שני צדדים למטבע. מצד אחד יש את המזכה, ואילו מהצד השני יש את הזכיין. שני הצדדים עוברים מערכת לבטים לפני שהם בוחרים לעבוד ביחד, ולשני הצדדים יש מגוון אופציות לפני שהם מאשרים את הצד השני. כך שהזכיין מתלבט רבות אל איזו חברה לפנות, ואילו מהצד השני המזכה מתלבט למי להעניק את הזכות, כיוון שבחירה שגויה עשויה לפגום בהכנסות שאמורות לזרום מהזכיין, ואף לפגום בשמו הטוב של בית העסק.
  • כאשר מותג בוחר להרחיב את הרשת, הוא צריך לפנות משאבים וסכומי כסף עבור פתיחת הסניפים הנוספים. עם זאת כאשר הוא בוחר להרחיב את העסק ע"י הענקת זכיינות, הוא זוכה גם להתפרס, גם לקבל תשלום מהאחוזים, (לפי מה שנחתם בחוזה), וגם להעצים את שמו ולמשוך יותר לקוחות- וזאת כיוון שאנשים אוהבים מותגים, ולקוחות נוטים לשייך את כמות הסניפים לטיב המוצר.
  • כבר נאמר רבות על נפלאות הזכיינות, ועל הרווח הגדול שהוא עתיד לייצר בטווח הזמן הקצר. עם זאת יש לדעת שלא כל אחד יכול לצאת לדרך, כיוון שבמקרה זה על מנת לעשות כסף צריך כסף, צריך סכום לא מבוטל שיעמוד לרשות הזכיין, וזאת על מנת שיוכל לקנות את רשות הזכיינות, ולא רק זאת, אלא גם שיאפשר לו לשכור את המקום, לשלם לעובדים, לעשות שיפוצים במקום המיועד, לשלם ליועצים המשפטיים שמלווים את ההסכם המשפטי וכדומה.
  • מעצבת עסקי המזון המובילה בישראל. דקלה היא מעצבת פנים איכותית וחדשנית.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014